Povezane vesti

Najslađe što sam videla danas: Ceca objavila dirljiv momenat iz porodičnog doma (foto)

Najslađe što sam videla danas: Ceca objavila dirljiv momenat iz porodičnog doma (foto)

Večernje novosti 10.11.2023
SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ često deli zanimljive trenutke iz njenog porodičnog doma, a sada je objavila fotografiju malog Krstana Ražnatovića i oduševila mnoge. Foto: Novosti Mališan je, naime, ležao na krevetu, a u trenutku kada ga je Ceca… »
Ceca podelila fotku svog mlađeg unuka i raznežila čitavu naciju! Zabeležila trenutak za pamćenje, pa se oglasila kroz ovu…

Ceca podelila fotku svog mlađeg unuka i raznežila čitavu naciju! Zabeležila trenutak za pamćenje, pa se oglasila kroz ovu…

Kurir 10.11.2023
Ceca Ražnatović svaki slobodan trenutak, kada nema nastupe i obaveze, provodi sa najmilijima. Naravno, najdraže vreme joj je ono koje izdvoji za unuke Željka i Krstana, a često pokazuje i fotografije na kojima su mališani prosto neodoljivi. Danas je… »
(Foto) "najslađe što sam videla danas": Ceca objavila prelep trenutak iz porodičnog doma, mali Krstan oduševio mnoge

(Foto) "najslađe što sam videla danas": Ceca objavila prelep trenutak iz porodičnog doma, mali Krstan oduševio mnoge

Blic 10.11.2023
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović često deli zanimljive trenutke iz njenog porodičnog doma, a sada je objavila fotografiju malog Krstana Ražnatovića i oduševila mnoge. Mališan je, naime, ležao na krevetu, a u trenutku kada ga je… »

Vesti dana »