Povezane vesti

Nema nigde sunca kao što je ovde Predsednik Vučić apelovao na sve Srbe: "Molim vas, vratite se u Srbiju"

Nema nigde sunca kao što je ovde Predsednik Vučić apelovao na sve Srbe: "Molim vas, vratite se u Srbiju"

Alo 12.11.2023
Lista "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održava predizborni skup danas u Smederevu. - Posetili smo domaćinstvo Nikolić, 11 njih se vratilo iz Austrije. Imaju Vukana, Veljka, Vidaka i Luku. Došli su iz Austrije, uspešno vode firmu. Molim… »
"Niko o tome ne govori..." Vučić otkrio tajnu o kojoj se decenijama ćuti: Znate li da 20 godina to nisu hteli da urade?

"Niko o tome ne govori..." Vučić otkrio tajnu o kojoj se decenijama ćuti: Znate li da 20 godina to nisu hteli da urade?

Alo 12.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu da niko ne govori o tome da 70 godina nismo napravili film ili predstavu o Jasenovcu. - Znate li da 20 godina nismo hteli da… »
Vučić poslao snažnu poruku iz Smedereva: Beskrajno vam hvala na ogromnoj podršci, vi ste naša snaga

Vučić poslao snažnu poruku iz Smedereva: Beskrajno vam hvala na ogromnoj podršci, vi ste naša snaga

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSDNIK Republike Srbije obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“. Foto: M. Škorić - Beskrajno vam hvala na ogromnoj podršci. Vi ste naša snaga. Izmišljali su svašta i izmišljaće… »
"Niko o tome ne govori" Vučić: Čak 70 godina nismo snimili film o Jasenovcu

"Niko o tome ne govori" Vučić: Čak 70 godina nismo snimili film o Jasenovcu

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu da niko ne govori o tome da 70 godina nismo napravili film ili predstavu o Jasenovcu. Foto Printskrin - Znate li da 20 godina… »
"Sve se može kad se hoće" Vučić: Vratili smo Paju Jovanovića u Srbiju

"Sve se može kad se hoće" Vučić: Vratili smo Paju Jovanovića u Srbiju

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je na mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu kupovinu slike Paje Jovanovića od strane države. Foto Wikipedia - Kažu: "Dobro bi bilo da neko kupi sliku Paje… »
"Mi ih nismo isporučivali na komad Haškom tribunalu": Vučić zatražio veliki aplauz za udruženje boraca koji su ratovali…

"Mi ih nismo isporučivali na komad Haškom tribunalu": Vučić zatražio veliki aplauz za udruženje boraca koji su ratovali…

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSEDNIK Republike Srbije obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ gde je tražio od publike da pozdravi velikim apaluzom udruženje boraca koji su ratovali za Srbiju 90-tih godina… »
Vučićeve poruke iz Smedereva: Drugu otadžbinu nemamo - Borićemo se za svoju Srbiju (foto/video)

Vučićeve poruke iz Smedereva: Drugu otadžbinu nemamo - Borićemo se za svoju Srbiju (foto/video)

Večernje novosti 12.11.2023
TREĆI predizborni skup liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ održan je danas u Smederevu. Na skupu je govorio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto: Tanjug Njegov govor prenosimo u celosti: - Posetili smo domaćinstvo Nikolić… »
Vučić: Ne mogu ništa da uradim za građane ako većinu osvoji neka druga lista

Vučić: Ne mogu ništa da uradim za građane ako većinu osvoji neka druga lista

Radio sto plus 12.11.2023
“Je l stvarno mislite da je moguće da ja budem predsednik, a da predsednik vlade bude neko od ovih koji su zemlju uništili. Moguće je da oni budu predsednici vlade. Pobede li na izborima, ja ću im dati mandat. Ali ja više neću da budem predsednik… »
Brinućemo o svom narodu ma gde da živi Vučić se obratio građanima koji su ostali ispred hale: "Vi ste naša snaga"

Brinućemo o svom narodu ma gde da živi Vučić se obratio građanima koji su ostali ispred hale: "Vi ste naša snaga"

Alo 12.11.2023
Lista "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održava predizborni skup danas u Smederevu. Ispred hale ostalo je 3.000 ljudi, a njima se predsednik obratio: -Beskrajno vam hvala na ogromnoj podršci. Vi ste naša snaga. Takođe to sto vređaju sve… »
"Mene niko ne može da zove iz ambasada" Vučić u Smederevu: U ovoj zemlji odlučuju građani Srbije!

"Mene niko ne može da zove iz ambasada" Vučić u Smederevu: U ovoj zemlji odlučuju građani Srbije!

Alo 12.11.2023
Vučić je u Smederevu pozdravljen gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine", i posebno se zahvalio ljudima koji su ostali ispred hale. On ističe da možemo da menjamo stvari u našoj Srbiji. - Mene niko ne može da zove iz ambasada, i da mi govori… »
"Ne dozvolite da vam uzmu posao i novac" Vučić: Rešavali smo probleme, dovodili fabrike!

"Ne dozvolite da vam uzmu posao i novac" Vučić: Rešavali smo probleme, dovodili fabrike!

Alo 12.11.2023
Vučić je u Smederevu pozdravljen gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine", i posebno se zahvalio ljudima koji su ostali ispred hale. - Ovde radimo sve projekte oko kanalizacije, u projektu Čista Srbija. Radimo i na dovođenju novih investitora… »
Vučić: Ljudi su naša snaga

Vučić: Ljudi su naša snaga

RTK 12.11.2023
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić poručio je danas u Smederevu da je Kosovo i Metohija deo Srbije i da će država brinuti o svom narodu ma gde da naši ljudi žive. „I da vam kažem, izmišljali su svašta i izmišljaće svašta – KiM… »
Mi naše junake nismo isporučivali Haškom tribunalu na komad! Vučić zatražio veliki aplauz za udruženje boraca koji su…

Mi naše junake nismo isporučivali Haškom tribunalu na komad! Vučić zatražio veliki aplauz za udruženje boraca koji su…

Alo 12.11.2023
Predsednik Republike Srbije obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ gde je tražio od publike da pozdravi velikim apaluzom udruženje boraca koji su ratovali za Srbiju 90-tih godina. -… »
"Ja pozivam sve ljude da se vrate u Srbiju": Predsednik Vučić o poseti porodici Nikolić u Smederevu

"Ja pozivam sve ljude da se vrate u Srbiju": Predsednik Vučić o poseti porodici Nikolić u Smederevu

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSDNIK Republike Srbije obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ gde se osvrnuo na posetu domaćinstva porodice Nikolić. FOTO: Novosti - Posetili smo domaćinstvo Nikolić, 11 njih se… »
Vučićeva snažna poruka iz Smedereva: U ovoj zemlji odlučuju građani Srbije, a ne bilo koja ambasada (video)

Vučićeva snažna poruka iz Smedereva: U ovoj zemlji odlučuju građani Srbije, a ne bilo koja ambasada (video)

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu da njega niko ne može da zove iz ambasada, i da mu govori šta da radi. Foto: SNS - Ja ne mogu da zamislim da mene pozove neko… »
Vučić zahvalan penzionerima: Bićete još zadovoljniji

Vučić zahvalan penzionerima: Bićete još zadovoljniji

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se posebno na mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu penzionerima zbog toga što su imali razumevanja za svoju državu. Foto Shutterstock - Za penzionere 30. novembra ide… »
"Zato donosimo mamografe i magnete, da imamo zdravu decu" Vučić: Pozivam vas da izađemo na izbore, da kažemo da mi brinemo…

"Zato donosimo mamografe i magnete, da imamo zdravu decu" Vučić: Pozivam vas da izađemo na izbore, da kažemo da mi brinemo…

Večernje novosti 12.11.2023
PREDSEDNIK Republike Srbije obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ gde je pozvao narod da izađe na izbore 17. decembra. Foto: Novosti - Pozivam vas da izađemo na izbore, da kažemo da… »
Arno Gujon u Smederevu: Istinski sam vas zavoleo, Srbija je naša otadžbina!

Arno Gujon u Smederevu: Istinski sam vas zavoleo, Srbija je naša otadžbina!

Alo 12.11.2023
Predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" počeo je danas u Smederevu, a okupljenim građanima će se obratio i direktor Uprave za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu Arno Gujon. Arno Gujon, član Srpske napredne stranke i… »
"Podržavam predsednika zbog Kosova i metohije" Gujon na skupu u Smederevu: Želim da se borim zajedno sa vama i sa Vučićem

"Podržavam predsednika zbog Kosova i metohije" Gujon na skupu u Smederevu: Želim da se borim zajedno sa vama i sa Vučićem

Večernje novosti 12.11.2023
DIREKTOR Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu, Arno Gujon, obratio se u Smedervu na Trećem predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ gde je ispričao kako je izgledao njegov dolazak u Srbiju. Foto: N… »

Vesti dana »