Povezane vesti

Boris Tadić: Đilas je pokušao da me skloni

Boris Tadić: Đilas je pokušao da me skloni

Politika 17.11.2023
Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić je u gostovanju u emisiji "Direktno sa Minjom Miletić" otkrio da je pravi razlog zašto se njegova stranka nije pridružila koaliciji "Srbija protiv nasilja" na predstojećim izborima nalog Dragana… »
Tadić: Đilas je finansijski pokušao da mi zabrani javnu reč

Tadić: Đilas je finansijski pokušao da mi zabrani javnu reč

RTV 17.11.2023
BEOGRAD - Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić rekao je da se ta stranka nije pridružila koaliciji "Srbija protiv nasilja", jer je jedan od zahteva bio da se njemu u narednih nekoliko meseci zabrani "javna reč" i da je takav zahtev… »
Boris Tadić Đilas je hteo da mi zabrani da govorim, tako su i fašisti radili! (video)

Boris Tadić Đilas je hteo da mi zabrani da govorim, tako su i fašisti radili! (video)

Alo 17.11.2023
Bivši predsednik Srbije Boris Tadić otkrio je detalje razgovora sa Draganom Đilasom. Minja Miletić: Ranije ste govorili da ste u pregovorima za ulazak u koaliciju "Srbija protiv nasilja" nailazili na ucene koje nemaju veze sa borbom protiv nasilja… »
Tadić za Euronews Srbija: "Dragan Đilas je finansijski pokušao da mi zabrani da govorim"

Tadić za Euronews Srbija: "Dragan Đilas je finansijski pokušao da mi zabrani da govorim"

Euronews 17.11.2023
Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić je u gostovanju u emisiji "Direktno sa Minjom Miletić" otkrio da je pravi razlog zašto se njegova stranka nije pridružila koaliciji "Srbija protiv nasilja" na predstojećim izborima, taj što je… »

Vesti dana »