Povezane vesti

Anita, ne plači, ljutiće se Žarko! Reči Irfana Mensura odjeknule na komemoraciji Lauševiću!

Anita, ne plači, ljutiće se Žarko! Reči Irfana Mensura odjeknule na komemoraciji Lauševiću!

Story 20.11.2023
Komemoracija povodom smrti Žarka Lauševića upriličena je danas u 11 sati u Jugoslovneskom dramskom pozorištu. U glumčevo matično pozorište došle su brojne kolege kako bi se oprostile od velikana srpskog glumišta. Brojni glumci, kolege i… »
Zbogom, voljeni oče: Asja, Dušan i Jana dostojanstveni na Novom groblju

Zbogom, voljeni oče: Asja, Dušan i Jana dostojanstveni na Novom groblju

Story 20.11.2023
Žarko Laušević sahranjen je na Novom groblju. Poslednjem ispraćaju glumačke legende prisustvovali su članovi porodice, sin i ćerke Žarka Lauševića i supruga Anita. Žarkova želja bila je da ga kremiraju, a u kapeli se oglasio hor sa pesmama… »
"Nemoj ko da je suzu pustio!" Irfan Mensur se obratio i porodici: Anita, deco, ljudi, nemojte! Ljutiće se Žarko, znam ga..."

"Nemoj ko da je suzu pustio!" Irfan Mensur se obratio i porodici: Anita, deco, ljudi, nemojte! Ljutiće se Žarko, znam ga..."

Kurir 20.11.2023
Komemoracija povodom smrti Žarka Lauševića upriličena je danas u 11 sati u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, matičnom teatru glumca koji nas je napustio 15. novembra u 63. godini usled teške bolesti. Poznata lica skupila su se da se oproste od… »
Višeminutni aplauz za Žarka Lauševića na komemoraciji u JDP-u

Višeminutni aplauz za Žarka Lauševića na komemoraciji u JDP-u

RTS 20.11.2023
Komemoracija Žarku Lauševiću (1960–2023) održana je danas u ispunjenom Jugoslovenskom dramskom pozorištu, gde je glumac pozdravljen dugotrajnim, višeminutnim aplauzom. Pored članova porodice, komemoraciji su prisustvovali brojni glumci… »
Ispraćaj za kremaciju Žarka Lauševića na Novom groblju

Ispraćaj za kremaciju Žarka Lauševića na Novom groblju

RTS 20.11.2023
Posle komemoracije Žarku Lauševiću u JDP-u, održan je ispraćaj za kremaciju na Novom groblju u Beogradu. Komemoracija Žarku Lauševiću (1960–2023) održana je u ispunjenom Jugoslovenskom dramskom pozorištu, gde je glumac pozdravljen dugotrajnim… »
Radoš Bajić vidno potresen napustio komemoraciju: Skup završen petominutnim aplauzom u čast Lauševiću (video)

Radoš Bajić vidno potresen napustio komemoraciju: Skup završen petominutnim aplauzom u čast Lauševiću (video)

Večernje novosti 20.11.2023
KOMEMORATIVNI skup posvećen Žarku Lauševiću završen je petominutnim aplauzom u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, u kojem su se okupili članovi porodice proslavljenog glumca, prijatelji, kolege i brojni poštovaoci. Foto: Novosti Nakon govora Petra… »
(Video): "Nema te, dobri moj kume, putuj sa anđelima" Dirljiv govor Mime Karadžića na komemoraciji Žarku Lauševiću

(Video): "Nema te, dobri moj kume, putuj sa anđelima" Dirljiv govor Mime Karadžića na komemoraciji Žarku Lauševiću

Blic 20.11.2023
Komemoracija povodom smrti Žarka Lauševića održava se danas u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Veliki broj prijatelja i kolega je došlo da se oprosti od legendarnog glumca među kojima su Milan Caci Mihajlović, Vesna Čipčić, Petar Božović… »
(Video) "ni suđenja, ni zatvori najveća kazna mu je bila samoispitivanje": Ceca Bojković se putem video snimka oprostila od…

(Video) "ni suđenja, ni zatvori najveća kazna mu je bila samoispitivanje": Ceca Bojković se putem video snimka oprostila od…

Blic 20.11.2023
Komemoracija povodom smrti Žarka Lauševića održava se danas u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Veliki broj prijatelja i kolega je došlo da se oprosti od legendarnog glumca. Među prvima su stigli: Milan Caci Mihajlović, Vesna Čipčić, Petar… »
"Naslutio je kraj, zato je i došao na scenu, da se pokloni publici": Potresne reči na ispraćaju Žarka Lauševića

"Naslutio je kraj, zato je i došao na scenu, da se pokloni publici": Potresne reči na ispraćaju Žarka Lauševića

Mondo 20.11.2023
Komemoracija Žarku Lauševiću u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, kolege, prijatelji i porodica se opraštaju od slavnog glumca. Komemoracija Žarku Lauševiću u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, kolege, prijatelji i porodica se opraštaju od… »
"Nemoj ko da je suzu pustio, Anita, deco, ljutiće se, znam": Emotivan govor Irfana Mensura na komemoraciji Žarku Lauševiću…

"Nemoj ko da je suzu pustio, Anita, deco, ljutiće se, znam": Emotivan govor Irfana Mensura na komemoraciji Žarku Lauševiću…

Večernje novosti 20.11.2023
KOMEMORACIJA povodom smrti Žarka Lauševića održava se danas u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Foto: N. Skenderija Veliki broj prijatelja i kolega je došao da se oprosti od legendarnog glumca. Među prvima su stigli: Milan Caci Mihailović, Vesna… »
"Moj dobri kume, putuj sa anđelima": Mima Karadžić se oprostio od svog dugogodišnjeg prijatelja (foto)

"Moj dobri kume, putuj sa anđelima": Mima Karadžić se oprostio od svog dugogodišnjeg prijatelja (foto)

Večernje novosti 20.11.2023
OKUPLjENIMA na komemoraciji preminulom glumcu Žarku Lauševiću, u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, obratio se i Mima Karadžić, koji je bio njegov dugogodišnji prijatelj i kum. Foto: N. Skenderija - Kad smo bili klinci, između ostalog, igrali smo… »
"Pre mesec dana na terasi bolničke sobe ti, anita i ja jeli smo teletinu" Bjela u suzama opisao najlepši dan sa Žarkom…

"Pre mesec dana na terasi bolničke sobe ti, anita i ja jeli smo teletinu" Bjela u suzama opisao najlepši dan sa Žarkom…

Blic 20.11.2023
Komemoracija povodom smrti Žarka Lauševića održava se danas u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Veliki broj prijatelja i kolega je došlo da se oprosti od legendarnog glumca. Među prvima su stigli: Milan Caci Mihajlović, Vesna Čipčić, Petar… »
Ni suđenja, ni zatvor, žarko je najviše kaznio samog sebe: Ceca Bojković se ovako oprostila od Lauševića (video)

Ni suđenja, ni zatvor, žarko je najviše kaznio samog sebe: Ceca Bojković se ovako oprostila od Lauševića (video)

Mondo 20.11.2023
Pogledajte video poruku Cece Bojković na komemoraciji Žarku Lauševiću. Pogledajte video poruku Cece Bojković na komemoraciji Žarku Lauševiću. Od glumca Žarka Lauševića u ponedeljak se na komemoraciji opraštaju porodica, prijatelji, kolege sa… »
"Nemojte ko da je suzu pustio, ljutiće se Žarko!" Potresne reči Irfana Mensura na ispraćaju legendarnog glumca

"Nemojte ko da je suzu pustio, ljutiće se Žarko!" Potresne reči Irfana Mensura na ispraćaju legendarnog glumca

Mondo 20.11.2023
U Jugoslovenskom dramskom pozorištu održava se komemoracija Žarku Lauševiću! U Jugoslovenskom dramskom pozorištu održava se komemoracija Žarku Lauševiću! U Jugoslovenskom dramskom pozorištu održava se komemoracija povodom smrti glumca Žarka… »
"Kume moj, putuj sa anđelima!" Mima Karadžić održao potresan govor na komemoraciji Lauševića - nema te, moj dobri Laćo!

"Kume moj, putuj sa anđelima!" Mima Karadžić održao potresan govor na komemoraciji Lauševića - nema te, moj dobri Laćo!

Mondo 20.11.2023
Na komemoraciji se okupljenima obratio i Milutin Mima Karadžić, koji je bio dugogodišnji prijatelj i kum Žarka Lauševića. Na komemoraciji se okupljenima obratio i Milutin Mima Karadžić, koji je bio dugogodišnji prijatelj i kum Žarka Lauševića… »
On je bio šarac, ja buzdovan Svi plakali nakon Mimine priče o detinjstvu sa Laušem: Došao je dečak, fino očešljan…

On je bio šarac, ja buzdovan Svi plakali nakon Mimine priče o detinjstvu sa Laušem: Došao je dečak, fino očešljan…

Kurir 20.11.2023
Komemoracija povodom smrti Žarka Lauševića upriličena je danas u 11 sati u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, matičnom teatru glumca koji nas je napustio 15. novembra u 63. godini usled teške bolesti. Na komemoraciji Žarku Lauševiću govore… »

Vesti dana »