Povezane vesti

(Foto) Merlin ne štedi: Dino na koncertu u Beogradu nosio zlatne naočare kojih ima samo 40 na celom svetu - evo koliko ih je…

(Foto) Merlin ne štedi: Dino na koncertu u Beogradu nosio zlatne naočare kojih ima samo 40 na celom svetu - evo koliko ih je…

Blic 22.11.2023
Poznati bosansko-hercegovački kantautor Dino Merlin održao je sinoć treći uzastopni koncert u Beogradu, koji je bio popunjen do poslednjeg mesta. Dino je na koncertu, između ostalog, bio i u crno-beloj košulji sa pozlaćenim naočarima, koje su… »
Merlin zna šta valja! Dino na koncertu u Beogradu nosio zlatne naočare, ima ih samo 40 na celom svetu - a evo koliko koštaju

Merlin zna šta valja! Dino na koncertu u Beogradu nosio zlatne naočare, ima ih samo 40 na celom svetu - a evo koliko koštaju

Kurir 22.11.2023
Dino Merlin održao je sinoć treći uzastopni koncert u Beogradu, koji je bio popunjen do poslednjeg mesta. Dino je na koncertu, između ostalog, bio i u crno-beloj košulji sa pozlaćenim naočarima, koje su mnogima zapale za oko. Merlin za ovu priliku… »
"Treba živeti sa tim": Dina Merlina preplavile emocije u Areni, otvorio dušu o najtežim momentima: "u pitanju su velika…

"Treba živeti sa tim": Dina Merlina preplavile emocije u Areni, otvorio dušu o najtežim momentima: "u pitanju su velika…

Blic 21.11.2023
Dino Merlin održao je večeras treći koncert u srpskoj prestonici, a publici je odlučio da otvori dušu dok je pričao o pesmi "Skoro će zima". - Pre tri noći smo imali premijeru ove pesme, a to je nešto posebno za mene. To su sve moje male životne… »
(Video) "zato je meni broj 8 važan": Dino Merlin progovorio o najvećoj intimi na trećem koncertu u Areni - publika u transu

(Video) "zato je meni broj 8 važan": Dino Merlin progovorio o najvećoj intimi na trećem koncertu u Areni - publika u transu

Blic 21.11.2023
Pevač Dino Merlin održao je večeras treći uzastopni koncert u srpskoj prestonici, a beogradska Arena bila je popunjena do poslednjeg mesta. Dino je na koncertu otvorio dušu publici, pa je spomenuo suprugu, ali i naslednike. - Upoznao sam nekada… »
(Video) Merlin stigao u Arenu na treći koncert: Dino došao u društvu ove pevačice - pevač ne skida osmeh sa lica

(Video) Merlin stigao u Arenu na treći koncert: Dino došao u društvu ove pevačice - pevač ne skida osmeh sa lica

Blic 21.11.2023
Čuveni kantautor Dino Merlin večeras održava treći uzastopni koncert u srpskoj prestonici. Dino je stigao u beogradsku Arenu, a pred okupljenim pripadnicima sedme sile pojavio se u crnom. Nije skidao osmeh sa lica, a u automobilu kojim je došao bila… »

Vesti dana »