Povezane vesti

Prve slike krvnički pretučenog zadrugara Stefan Mihić za Alo!: Podmuklo su me namamili, bio sam krvav i bez svesti

Prve slike krvnički pretučenog zadrugara Stefan Mihić za Alo!: Podmuklo su me namamili, bio sam krvav i bez svesti

Alo 22.11.2023
Alo došao u posed fotografija , ovako izgleda bivši zadrugar nakon napada. U medijima se pojavila informacija da je bivši zadrugar, Stefan Mihić krvnički pretučen tokom prethodne noći. On je dobio stravične batine, a kako se piše, iza toga stoji… »
Pukla su mu rebra, ima unutrašnje krvarenje Otac krvnički pretučenog zadrugara van sebe, za Alo! otkrio stravične detalje

Pukla su mu rebra, ima unutrašnje krvarenje Otac krvnički pretučenog zadrugara van sebe, za Alo! otkrio stravične detalje

Alo 22.11.2023
Stefanov otac za Alo! otkriva detalje premlaćivanja. Bivši učesnik "Zadruge" Stefan Mihić uskoro će imati hitnu operaciju nakon što je brutalno pretučen. Stefan je istakao da je namamljen u stan u kojem su ga maltretirali čak četiri sata, a… »
Otkrivamo ko je zadrugara namamio u stan i prebio Stefanov otac javno izneo sve detalje!

Otkrivamo ko je zadrugara namamio u stan i prebio Stefanov otac javno izneo sve detalje!

Alo 22.11.2023
Ovo nije prvi put da se bivši zadrugar nalazi u sličnim situacijama. Bivši učesnik "Zadruge" Stefan Mihić uskoro bi trebao da bude primljen na hitnu operaciju nakon što je brutalno pretučen, a sada se za Alo! oglasio njegov otac. Stefanov otac je… »

Vesti dana »