Povezane vesti

Miloš francuz još jednom potvrdio: Glas za mene je glas za Đilasa, sankcije Rusiji i proglašavanje Srba za genocidan narod

Miloš francuz još jednom potvrdio: Glas za mene je glas za Đilasa, sankcije Rusiji i proglašavanje Srba za genocidan narod

Alo 23.11.2023
Miloš Jovanović, nosilac liste koalicije NADA i predsednik Nove DSS, još jednom je potvrdio da je glas za njega, ustvari glas za Dragana Đilasa. - Saradnja cele opozicije jedini način da dođe do smene Vučićevog režima, istakao je Jovanović… »
Miloš Jovanović: Za mene je Aleksandar Vučić završena priča

Miloš Jovanović: Za mene je Aleksandar Vučić završena priča

Danas 23.11.2023
Predsednik Novog DSS i jedan od lidera koalicije NADA (Novi DSS-POKS) Miloš Jovanović izjavio je da bez zajedništva opozicije nakon izbora neće biti ni smene režima Srpske napredne stranke i da je pred opoziciju postavljeno pitanje „da li hoćemo… »
Jovanović: Ako koalicija NADA ne pređe cenzus, podneću ostavku

Jovanović: Ako koalicija NADA ne pređe cenzus, podneću ostavku

Kurir 23.11.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović ocenio je večeras da je saradnja cele opozicije nakon izbora jedini način da dođe do smene aktuelne vlasti. - Ako nema zajedništva opozicije nakon… »
Jovanović (Novi DSS): Saradnja cele opozicije jedini način da dođe do smene Vučićevog režima

Jovanović (Novi DSS): Saradnja cele opozicije jedini način da dođe do smene Vučićevog režima

Danas 22.11.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović ocenio je večeras da je saradnja cele opozicije nakon izbora jedini način da dođe do smene aktuelne vlasti. „Ako nema zajedništva opozicije… »

Vesti dana »