Povezane vesti

"Želela sam još dece": Ilda Šaulić otkrila da joj je to ostala neostvarena želja - "Tako je očigledno trebalo da bude!"

"Želela sam još dece": Ilda Šaulić otkrila da joj je to ostala neostvarena želja - "Tako je očigledno trebalo da bude!"

Mondo 23.11.2023
Naslednica Šabana Šaulića, u muzičkom smislu, Ilda, ostvarila se na svim poljima u životu, ali za jednim ipak žali. Naslednica Šabana Šaulića, u muzičkom smislu, Ilda, ostvarila se na svim poljima u životu, ali za jednim ipak žali. Ilda… »
"Želela sam da imam još dece, to mi je neostvarena želja" Ilda Šaulić progovorila o porodici: Očigledno tako treba da…

"Želela sam da imam još dece, to mi je neostvarena želja" Ilda Šaulić progovorila o porodici: Očigledno tako treba da…

Kurir 23.11.2023
Ilda Šaulić, naslednica kralja narodne muzike, Šabana Šaulića izgradila je zavidnu karijeru i ostvarena je na privatnom planu. Ona uživa u srećnom braku sa suprugom Bojanom Vučkovićem sa kojim ima ćerku, međutim priznaje da žali jer nije imala… »
"Želela sam da imam još dece, to mi je neostvarena želja": Ilda Šaulić progovorila o porodici

"Želela sam da imam još dece, to mi je neostvarena želja": Ilda Šaulić progovorila o porodici

Blic 23.11.2023
Pevačica Ilda Šaulića, naslednica kralja narodne muzike, Šabana Šaulića izgradila je zavidnu karijeru i ostvarena je na privatnom planu. Ona uživa u srećnom braku sa suprugom Bojanom Vučkovićem sa kojim ima ćerku, međutim priznaje da žali jer… »
Ilda ŠAULIĆ o porodici: Želela sam da imam još dece, to mi je neostvarena želja

Ilda ŠAULIĆ o porodici: Želela sam da imam još dece, to mi je neostvarena želja

Večernje novosti 22.11.2023
ILDA ŠAULIĆ otvoreno je govorila o neostvarenim željama i priznala da ipak malo žali što pored ćerke nije rodila još jedno dete. ATA images Ilda priznaje da ima neostavrenih želja kako na poslovnom, tako i na privatnom planu, ali primat ko nje… »

Vesti dana »