Povezane vesti

Zbog ovoga je Janjuš napustio rijaliti Ni Maja Marinković nije mogla da ga ubedi da ostane

Zbog ovoga je Janjuš napustio rijaliti Ni Maja Marinković nije mogla da ga ubedi da ostane

Alo 24.11.2023
Marko Janjušević Janjuš napustio je Elitu nakon opasne svađe sa Aneli. Takmičari "Elite" otkrili su da je Marko Janjušević napustio imanje u pratnji obezbeđenja. On je dva dana ratovao sa bivšom devojkom Aneli Ahmić, pa se sumnja da je to razlog… »
Janjuš napustio elitu Košarkaš spakovao džakove i u pratnji obezbeđenja izašao sa imanja

Janjuš napustio elitu Košarkaš spakovao džakove i u pratnji obezbeđenja izašao sa imanja

Alo 24.11.2023
Nakon haosa sa Aneli spakovao se i napustio rijaliti. Takmičari "Elite" otkrili su da je Marko Janjušević napustio imanje u pratnji obezbeđenja. - Rekla sam ja Maji još pre par dana da spusti loptu, jer je loše. Zamolila sam je da spusti loptu… »
Učesnik isplanirao bekstvo iz elite Mislio da kamere ne snimaju, a evo šta čeka samo

Učesnik isplanirao bekstvo iz elite Mislio da kamere ne snimaju, a evo šta čeka samo

Alo 24.11.2023
Ova odluka je izazvala iznenađenje i zabrinutost kod ostalih ukućana. Sinoćnji događaji u rijalitiju "Zadruga" izazvali su pravu buru emocija. Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić su se žestoko posvađali, a on je u naletu besa otkrio da su bili… »
Janjuš se izlanuo, pa otkrio da napušta elitu Voditeljka odmah skočila i pokušala da ga zaustavi

Janjuš se izlanuo, pa otkrio da napušta elitu Voditeljka odmah skočila i pokušala da ga zaustavi

Alo 24.11.2023
Janjuš je u naletu besa tokom svađe sa Aneli i Urošem otkrio da želi da napusti rijaliti. Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić su se sinoć žestoko posvađali, a on je u naletu besa otkrio da su bili intimni. - Janjuše, izvoli hteo si nešto da… »
Janjuš u naletu besa priznao da je bio intiman sa Aneli! Janjušević i Ahmićeva imali žestoku svađu, on joj pomenuo i…

Janjuš u naletu besa priznao da je bio intiman sa Aneli! Janjušević i Ahmićeva imali žestoku svađu, on joj pomenuo i…

Alo 24.11.2023
Sramno ponašanje Janjuša, priznao da vara suprugu sa Aneli. Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić su se sinoć žestoko posvađali, a on je u naletu besa otkrio da su bili intimni, dok se ona pravdala i pokušavala da demantuje. - Mogu da se zakunem… »

Vesti dana »