Povezane vesti

Socijalne mere jedan od najznačajnijih poteza Šapić: Donosio sam odluke i ulazio u dugoročne projekte bez obzira na stalnu…

Socijalne mere jedan od najznačajnijih poteza Šapić: Donosio sam odluke i ulazio u dugoročne projekte bez obzira na stalnu…

Alo 28.11.2023
U ovih godinu i po dana ponašao sam se kao da ću imati pun mandat, iako je pre nego što sam izabran za gradonačelnika pokrenuto pitanje novih, rekao je predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić. Donosio sam strateške odluke… »
Šapić: Donosio sam odluke i ulazio u dugoročne projekte bez obzira na stalnu pretnju izborima

Šapić: Donosio sam odluke i ulazio u dugoročne projekte bez obzira na stalnu pretnju izborima

Večernje novosti 28.11.2023
U OVIH godinu i po dana ponašao sam se kao da ću imati pun mandat, iako je pre nego što sam izabran za gradonačelnika pokrenuto pitanje novih. Foto: Sputnjik Donosio sam strateške odluke, ulazio sam u dugoročne projekte i nisam dozvoljavao da me ta… »
Šapić: Info table uskoro na stanicama, sva vozila gradskog prevoza imaće GPS uređaje, zvučnike, kao i led ekrane

Šapić: Info table uskoro na stanicama, sva vozila gradskog prevoza imaće GPS uređaje, zvučnike, kao i led ekrane

Blic 28.11.2023
Potpuna kontrola vozila u Operativno-kontrolnom centru Sekretarijata za javni prevoz, od momenta kada se otvori linija do momenta kada se vozilo vrati u svoj pogon, je od neprocenjivog značaja za pravilno funkcionisanje novog sistema javnog prevoza i bez… »
Šapić: Osnova kvalitetnog javnog prevoza je dobar monitoring i nadzorni centar koji mi polako počinjemo da dobijamo (foto)

Šapić: Osnova kvalitetnog javnog prevoza je dobar monitoring i nadzorni centar koji mi polako počinjemo da dobijamo (foto)

Večernje novosti 28.11.2023
POTPUNA kontrola vozila u Operativno-kontrolnom centru Sekretarijata za javni prevoz, od momenta kada se otvori linija do momenta kada se vozilo vrati u svoj pogon, od neprocenjivog je značaja za pravilno funkcionisanje novog sistema javnog prevoza i bez… »
Šapić: Osnova kvalitetnog javnog prevoza je dobar monitoring i nadzorni centar koji mi polako počinjemo da dobijamo (foto)

Šapić: Osnova kvalitetnog javnog prevoza je dobar monitoring i nadzorni centar koji mi polako počinjemo da dobijamo (foto)

Alo 28.11.2023
Potpuna kontrola vozila u Operativno-kontrolnom centru Sekretarijata za javni prevoz, od momenta kada se otvori linija do momenta kada se vozilo vrati u svoj pogon, je od neprocenjivog značaja za pravilno funkcionisanje novog sistema javnog prevoza i bez… »
Aleksandar Šapić poručuje: Obećane socijalne mere već daju rezultate, a niko u njih nije verovao!

Aleksandar Šapić poručuje: Obećane socijalne mere već daju rezultate, a niko u njih nije verovao!

Kurir 28.11.2023
Niz mera socijalne politike uveli smo sa ciljem da olakšamo građanima svakodnevni život, a mnogi u to nisu verovali i govorili su mi da je to jeftina propaganda. Prošlo je evo godinu dana i poverenje građana se vraća, jer su sa istim budžetom, ali… »
Šapić: Obećane socijalne mere već daju rezultate, a niko u njih nije verovao

Šapić: Obećane socijalne mere već daju rezultate, a niko u njih nije verovao

Večernje novosti 28.11.2023
NIZ mera socijalne politike uveli smo sa ciljem da olakšamo građanima svakodnevni život, mnogi u to nisu verovali i govorili su mi da je to jeftina propaganda. Evo prošlo je godinu dana, poverenje građana se vraća jer su sa istim budžetom, ali sa… »
Šapić: Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati!

Šapić: Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati!

Kurir 28.11.2023
Socijalna politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda jer smo doneli odluke koje u budućnosti niko neće hteti, a ni smeti da ukine, rekao je on. Socijalna politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih… »
Šapić: "Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati"

Šapić: "Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati"

Blic 27.11.2023
Socijalna politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda jer smo doneli odluke koje u budućnosti niko neće hteti, a ni smeti da ukine, rekao je za „Juronjuz” predsednik Privremenog organa Grada Beograda… »
"Beograd je funkcionalno bolji" Šapić: Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati

"Beograd je funkcionalno bolji" Šapić: Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati

Večernje novosti 27.11.2023
SOCIJALNA politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda jer smo doneli odluke koje u budućnosti niko neće hteti, a ni smeti da ukine, rekao je za „Juronjuz” predsednik Privremenog organa Grada Beograda… »

Vesti dana »