Povezane vesti

Napustila školu zbog pevanja, ovako joj je izgledao prvi nastup! Barbara Bobak nikad iskrenija - "Udarilo me na sujetu!"

Napustila školu zbog pevanja, ovako joj je izgledao prvi nastup! Barbara Bobak nikad iskrenija - "Udarilo me na sujetu!"

Mondo 02.12.2023
Barbara Bobak govorila je o svom prvom javnom nastupu. Barbara Bobak govorila je o svom prvom javnom nastupu. Pevačica Barbara Bobak tokom čitave godine nastupa i radi punom parom, a nakon završetka uspešne letnje sezone nastavila je istom merom… »
Oni su me spasili, bila sam devojčica: Snežana Đurišić otkrila zbog čega nije pevala po kafanama na početku karijere

Oni su me spasili, bila sam devojčica: Snežana Đurišić otkrila zbog čega nije pevala po kafanama na početku karijere

Večernje novosti 01.12.2023
IAKO je pevačku karijeru počela još kao dete, Snežana Đurišić otkrila zbog čega nije pevala po kafanama na početku karijere. Foto: Novosti Pevačica tvrdi da su veliku ulogu u njenom uspehu odigrali njeni roditelji koji su znali kako da je usmere… »
Bilo je Jezivo, tremu sam gasila alkoholom: Ovako je izgledao prvi nastup Barbare Bobak pre nego što je postala poznata

Bilo je Jezivo, tremu sam gasila alkoholom: Ovako je izgledao prvi nastup Barbare Bobak pre nego što je postala poznata

Večernje novosti 01.12.2023
NIJEDAN početak nije lak, pa tako nije bio ni prvi nastup Barbare Bobak koja je zbog karijere napustila školovanje, a danas se može pohvaliti da je jedna od najtraženijih pevačica na našim prostorima. Foto: N. Skenderija Barbara je stekla enormnu… »

Vesti dana »