Povezane vesti

Srbija ne sme da stane! Miloš Vučević objavio neverovatan snimak iz Štark Arene (VIDEO)

Srbija ne sme da stane! Miloš Vučević objavio neverovatan snimak iz Štark Arene (VIDEO)

Alo 03.12.2023
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević oglasio se povodom jučerašnjeg skupa liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" u Štark Areni. Vučević je tim povodom objavio snimak na svom Instagram nalogu. - Srbija ne sme da… »
Vučević objavio veličanstven snimak iz Arene: U nove pobede! Srbija ne sme da stane (video)

Vučević objavio veličanstven snimak iz Arene: U nove pobede! Srbija ne sme da stane (video)

Večernje novosti 03.12.2023
Predsednik SNS Miloš Vučević objavio je veličanstveni snimak iz Arene sa predizbornog skupa liste "Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane". Foto: Instagram/milosvucevic - Srbija ne sme da stane! U pobede! Živela Srbija! - napisao je Vučević… »
Đorđa Meloni: Predsednik Vučić je vrlo jasan kada priča, a takva sam i ja

Đorđa Meloni: Predsednik Vučić je vrlo jasan kada priča, a takva sam i ja

Politika 03.12.2023
Nakon prve zvanične posete Srbiji i sastanka sa predsednikom Vučićem, premijerka Italije Đorđa Meloni nije skrivala pozitivne utiske o predsedniku Vučiću: "Predsednik Vučić je vrlo jasan kada priča, meni je to od samog početka bila dosta jaka… »
Đilas i opzicija godinama jahali na laži o fantomskim biračima, a onda i sami priznali da su lagali

Đilas i opzicija godinama jahali na laži o fantomskim biračima, a onda i sami priznali da su lagali

Alo 03.12.2023
Godinama su opozicija, N1 i NovaS širili laži o naseljavanju lažnih birača u Beograd kako bi, navodno, Vučić manipulacijama zadržao vlast u Beogradu. Toliko su bili jadni da su vređali srpski narod iz Republike Srpske tvrdeći da ih Vučić za… »
"U nedelju, 17. Decembra da slavi naša pobednička Srbija": Predsednikova snažna poruka sa sinoćnjeg mitinga (video)

"U nedelju, 17. Decembra da slavi naša pobednička Srbija": Predsednikova snažna poruka sa sinoćnjeg mitinga (video)

Večernje novosti 03.12.2023
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić podelio je novi snimak na društvenoj mreži Instagram. Foto N. Skenderija Naime predsednik je podelio video u kome se vide neverovatni prizori sa jučerašnje tribine liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da… »
Licemernije NE može: Veselinović napadao SNS, a sada objavio snimak iz kol-centra (VIDEO)

Licemernije NE može: Veselinović napadao SNS, a sada objavio snimak iz kol-centra (VIDEO)

Večernje novosti 03.12.2023
DOBRICA Veselinović, jedan od nosilaca liste Srbija protiv nasilja za Beograd, koji je napadao SNS zbog kol centara, sada je objavio svoj video - iz kol centra. Foto: Tanjug/Miloš Milivojević Izgleda da Veselinović pravi razliku između pravih i… »

Vesti dana »