Povezane vesti

Kanute: Srećan sam što sam konačno postigao prvi gol i pomogao ekipi da pobedi

Kanute: Srećan sam što sam konačno postigao prvi gol i pomogao ekipi da pobedi

Politika 03.12.2023
Senegalski fudbaler Frenk Kanute rekao je da je srećan što je konačno postigao prvi gol u dresu Partizana i pomogao ekipi da pobedi Vojvodinu sa 3:1, u meču 17. kola Superlige Srbije. Kanute je prvenac u dresu Partizana postigao na početku drugog… »
Kanute: Srećan sam što sam konačno postigao prvi gol i pomogao ekipi da pobedi

Kanute: Srećan sam što sam konačno postigao prvi gol i pomogao ekipi da pobedi

Sportski žurnal 03.12.2023
Gol posvećujem porodici i ocu posebno - rekao je Kanute. Senegalski fudbaler Frenk Kanute rekao je da je srećan što je konačno postigao prvi gol u dresu Partizana i pomogao ekipi da pobedi Vojvodinu 3:1 u meču 17. kola Super lige. Kanute je prvenac u… »
Kanute presrećan zbog prvog gola, Zahid opominje: ''Moramo nešto da promenimo...''

Kanute presrećan zbog prvog gola, Zahid opominje: ''Moramo nešto da promenimo...''

Sportske.net 03.12.2023
Partizan je savladao Vojvodinu 3:1, pokazavši reakciju posle teškog poraza od TSC-a 4:0 u prethodnom kolu. Među strelcima je bio i Frenk Kanute, koji je svoj prvenac za crno-bele posvetio porodici i ocu. "Bila je veoma teška utakmica. Vojvodina je… »
Kanute nakon prvenca u dresu Partizana: ''Srećan sam što sam konačno postigao gol i pomogao ekipi''

Kanute nakon prvenca u dresu Partizana: ''Srećan sam što sam konačno postigao gol i pomogao ekipi''

Večernje novosti 03.12.2023
Senegalski fudbaler Frenk Kanute rekao je da je srećan što je konačno postigao prvi gol u dresu Partizana i pomogao ekipi da pobedi Vojvodinu sa 3:1, u meču 17. kola Superlige Srbije. FOTO: M. Vukadinović Kanute je prvenac u dresu Partizana postigao… »

Vesti dana »