Povezane vesti

"Spavala sam u šatoru, imala sam samo dušek i lampu": Jelena Čvorović odmalena se razlikovala od vršnjaka: "Uvek sam bila…

"Spavala sam u šatoru, imala sam samo dušek i lampu": Jelena Čvorović odmalena se razlikovala od vršnjaka: "Uvek sam bila…

Blic 06.12.2023
Glumica Jelena Čvorović Paunović umrla je u 75. godini, saznaje "Blic". Iako nije često govorila za medije, te javnost nije znala mnogo o njoj, slavna glumica je jednom prilikom otkrila detalje iz perioda odrastanja. Ona je na početku razgovora… »
"Uvek sam bila ekscentrična" Naša glumica se uvek razlikovala od svojih vršnjaka: "Spavala sam u šatoru, imala samo dušek…

"Uvek sam bila ekscentrična" Naša glumica se uvek razlikovala od svojih vršnjaka: "Spavala sam u šatoru, imala samo dušek…

Kurir 06.12.2023
Glumica Jelena Čvorović Paunović umrla je u 75. godini. Iako nije često govorila za medije, te javnost nije znala mnogo o njoj, slavna glumica je jednom prilikom otkrila detalje iz perioda odrastanja. Ona je na početku razgovora istakla da su joj… »
"Spavala sam u šatoru u kome sam imala samo dušek i lampu..." Detalji iz života Jelene Čvorović Paunović koje malo ko zna

"Spavala sam u šatoru u kome sam imala samo dušek i lampu..." Detalji iz života Jelene Čvorović Paunović koje malo ko zna

Večernje novosti 06.12.2023
GLUMICA Jelena Čvorović Paunović umrla je u 75. godini. Foto: Printskrin/Jutjub/Mondo Iako nije često govorila za medije, te javnost nije znala mnogo o njoj, slavna glumica je jednom prilikom otkrila detalje iz perioda odrastanja. Ona je na početku… »

Vesti dana »