Povezane vesti

Legendarni srpski košarkaš obratio se u Vranju Tomašević poručio građanima šta treba da urade 17. decembra

Legendarni srpski košarkaš obratio se u Vranju Tomašević poručio građanima šta treba da urade 17. decembra

Alo 08.12.2023
Dejan Tomašević obratio se na predizbornom skupu liste ,,Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane” u Vranju. Legendarni srpski košarkaš Dejan Tomašević je rekao da izražava duboku blagodarnost za trud koji predsednik ulaže u izgradnju… »
"Petooktobarski ološ se svojih vođa stidi..." Aleksandar Vulin u Vranju: Mi se Vučićem ponosimo i koračamo zajedno sa…

"Petooktobarski ološ se svojih vođa stidi..." Aleksandar Vulin u Vranju: Mi se Vučićem ponosimo i koračamo zajedno sa…

Alo 08.12.2023
Lista ,,Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane” održala predizborni skup u Vranju. Na skupu je govorio predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin. - Dvanaest godina voljom Srbije koračam uz predsednika Vučića, a koračam tamo gde ide on… »
Dejan Tomašević u Vranju: Verujem u vas predsedniče Aleksandre i hvala za trud i ulaganje koje ste uložili u našu zemlju…

Dejan Tomašević u Vranju: Verujem u vas predsedniče Aleksandre i hvala za trud i ulaganje koje ste uložili u našu zemlju…

Večernje novosti 08.12.2023
NA predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" u Vranju obratio se proslavljeni košarkaš Dejan Tomašević koji je poslao snažnu poruku građanima Srbije za predstojeće izbore koji će biti održani 17. decembra. Foto M. S… »
Vulin poslao snažnu poruku iz Vranja: "Mi se predsednikom Vučićem ponosimo, zato mu sliku držimo"

Vulin poslao snažnu poruku iz Vranja: "Mi se predsednikom Vučićem ponosimo, zato mu sliku držimo"

Večernje novosti 08.12.2023
NA predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" u Vranju obratio Aleksandar Vulin. Foto M. S. - Dvanaest godina voljom Srbije koračam uz predsednika Vučića, a koračam tamo gde ide on, tamo gde je teško, gde je muka. Od… »

Vesti dana »