Povezane vesti

Pet filmova Rajana O’Nila koje vredi pogledati

Pet filmova Rajana O’Nila koje vredi pogledati

N1 Info 09.12.2023
Popularni američki glumac Rajan O’Nil preminuo je juče (8. decembra) u 83. godini života. On je malo više od pola veka bio aktivan u sedmoj umetnosti i na televiziji, a svoje najbolje uloge ostvario je tokom sedamdesetih godina prošlog veka, piše… »
Umro glumac Rajan O'Nil

Umro glumac Rajan O'Nil

Beta 09.12.2023
Američki glumac Rajan O'Nil umro je u 83. godini. Glumac je umro juče, a vest je saopštio njegov sin Patrik O'Nil na Instagramu. Rajan O'Nil se proslavio ulogama u filmovima "Ljubavna priča" i "Beri Lindon". Bio je poznat i po vezi sa glumicom Farom… »
Preminuo glumac Rajan O’Nil

Preminuo glumac Rajan O’Nil

Danas 09.12.2023
Holivudski glumac Rajan O’Nil preminuo je u 83. godini, tužnu vest podelila je njegova porodica. Vest o smrti slavnog glumca objavio je njegov sin Patrik na svom Instagram profilu. – Dakle, ovo je najteža stvar koju sam ikada imao da kažem, ali… »
Preminuo glumac Rajan O’Nil

Preminuo glumac Rajan O’Nil

Radio 021 09.12.2023
Zvezda serije "Gradić Pejton" i filma "Ljubavna priča", slavni američki glumac Rajan O’Nil, preminuo je u 83. godini. Vest o smrti potvrdio je njegov sin Patrik na Instagramu. "Ovo je najteža stvar koju sam ikada imao da kažem, ali idemo. Moj tata… »
Preminuo Rajan O'Nil - zvezda "Ljubavne priče"

Preminuo Rajan O'Nil - zvezda "Ljubavne priče"

Glas Amerike 09.12.2023
Glumac Rajan O'Nil, zvezda 1970-tih koji je glumio u filmovima kao što su "Ljubavna priča" i "Mesec od papira" preminuo je u petak u 83. godini, objavio je njegov sin na Instagramu. Uzrok smrti nije naveden. O'Nil je 2012. saopštio da se leči od raka… »
Preminula glumačka legenda: Napustio nas je Rajan O`Nil

Preminula glumačka legenda: Napustio nas je Rajan O`Nil

Večernje novosti 08.12.2023
HOLIVUDSKI glumac Rajan O'Nil preminuo je u 82. godini, tužnu vest podelila je njegova porodica. Foto printskrin youtube entertainment tonight Njegov sin Patrik podelio je tužnu vest na društvenim mrežama u petak popodne. - Ovo je najteža stvar koju… »

Vesti dana »