Povezane vesti

'Sve sam video..." Prvo oglašavanje Mioninog dečka nakon što ga je šutnula zbog Nenada Aleksića Ša, a evo šta kaže za…

'Sve sam video..." Prvo oglašavanje Mioninog dečka nakon što ga je šutnula zbog Nenada Aleksića Ša, a evo šta kaže za…

Kurir 10.12.2023
Izabranik Mione Jovanović se oglasio nakon što ga je rijaliti učesnica ostavila zbog Nenada Aleksića Ša. Učesnici rijaliti programa "Elita 7", Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša, uplovili su u vezu, a tim povodom sada se oglasio i pevačicin… »
Znao sam šta će biti! Prvo oglašavanje Mioninog dečka nakon što ga je javno prevarila sa Nenadom, šokirao odgovorom!

Znao sam šta će biti! Prvo oglašavanje Mioninog dečka nakon što ga je javno prevarila sa Nenadom, šokirao odgovorom!

Alo 10.12.2023
Stanislav nije krio da je predosećao da će se nešto desiti. Haos oko Mione Jovanović i Nenada Aleksića Ša ne jenjava, a nakon što su javno obelodanili da su zajedno, oglasio se i njen bivši dečko. Pevačica Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša… »
Stanislav Krofak prokomentarisao poljubac Ša i Mione!

Stanislav Krofak prokomentarisao poljubac Ša i Mione!

Svet plus 10.12.2023
Stanislav Krofak sada već bivši partner Mione Jovanović prokomentarisao je njen poljubac sa Ša. On uopšte nema problem sa tim, a evo šta je rekao o bivšoj... Prisan odnos Mione i Nenada Aleksića Ša je već nedeljama tema u "Eliti", a anakon… »

Vesti dana »