Povezane vesti

Vučić: Pobedićemo ih ubedljivije nego ikad, nije meni da ja odem sa vlasti, nego što bi oni sve uništili

Vučić: Pobedićemo ih ubedljivije nego ikad, nije meni da ja odem sa vlasti, nego što bi oni sve uništili

Nova 10.12.2023
Ako poverenje date listi "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" u mandatu nove vlade prosečna plata će biti 1.400 evra, prosečna penzija 650 evra, koliko i minimalna zarada, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Jagodini… »
Vučić o povratku mladih u Srbiju: Pozivam sve da se vrate

Vučić o povratku mladih u Srbiju: Pozivam sve da se vrate

Alo 10.12.2023
NA PREDIZBORNOM skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane", u Jagodini, predsednik Srbije okupljenima je govorio i o povratku onih koji su otišli u inostranstvo, u Srbiju. - Ovde u Pomoravlju smo deceniju imali egzodus, odlazili su u… »
Pozivam sve da se vrate Vučić o povratku mladih u Srbiju: Moramo da obezbedimo još investitora, da ljudi imaju posao

Pozivam sve da se vrate Vučić o povratku mladih u Srbiju: Moramo da obezbedimo još investitora, da ljudi imaju posao

Večernje novosti 10.12.2023
NA PREDIZBORNOM skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane", u Jagodini, predsednik Srbije okupljenima je govorio i o povratku onih koji su otišli u inostranstvo, u Srbiju. Foto: Novosti - Ovde u Pomoravlju smo deceniju imali egzodus… »
Plate će biti 1.400 evra, penzije preko 650 Vučić u Jagodini saopštio prelepe vesti za građane Srbije

Plate će biti 1.400 evra, penzije preko 650 Vučić u Jagodini saopštio prelepe vesti za građane Srbije

Alo 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas sa predizbornog skupa u Jagodini veća primanja za građane Srbije. "Znam da ne teče med mleko, ali znamo koliko smo se trudili i borili i šta smo uradili. Znam da penzioneri nemaju velike penzije… »
Prosečne plate biće 1.400, a penzije više od 650 evra Predsednik Vučić: Ja imam snove da gradimo

Prosečne plate biće 1.400, a penzije više od 650 evra Predsednik Vučić: Ja imam snove da gradimo

Večernje novosti 10.12.2023
OBRAĆAJUĆI se simpatizerima i pristalicama Srpske napredne stranke na predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane", predsednik Aleksandar Vučić je najavio i nova povećanja penzija, plata i minimalnih zarada. Foto: Novosti -… »

Vesti dana »