Povezane vesti

Đoković je bio besan posle jednog poraza: Morao sam da osvojim sve na američkom tlu

Đoković je bio besan posle jednog poraza: Morao sam da osvojim sve na američkom tlu

Večernje novosti 11.12.2023
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković dao je intervju američkom Si-Bi-Esu, odnosno emisiji "Sunday on 60 minutes". Srpski as je dosta toga zanimljivog rekao. Jedna od stvari koja je interesovala novinara je ta kako se osećao posle gubitka finala… »
Đoković: Mladi igrači su mi motivacija, probude zver u meni

Đoković: Mladi igrači su mi motivacija, probude zver u meni

Politika 11.12.2023
NjUJORK – Najbolji teniser planete Novak Đoković izjavio je da su mu velika motivacija gladni, mladi igrači, za koje je rekao da „probude zver u njemu”. „Mislim da nekako probude zver u meni”, rekao je Đoković u intervjuu za američku… »
Novak Đoković: Mladi igrači su mi motivacija, probude zver u meni

Novak Đoković: Mladi igrači su mi motivacija, probude zver u meni

RTS 11.12.2023
Najbolji teniser Srbije i sveta Novak Đoković govorio je za američku televizijsku mrežu Si-Bi-Es o dosadašnjoj karijeri, odnosu sa najvećim rivalima, budućim planovima ali i o prošlogodišnjoj deportaciji iz Australije. Najbolji teniser svih… »
Đoković: Oni probude zver u meni

Đoković: Oni probude zver u meni

Vesti online 11.12.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković izjavio je da su mu velika motivacija gladni, mladi igrači, za koje je rekao da “probude zver u njemu”. “Mislim da nekako probude zver u meni”, rekao je Đoković u intervjuu za američku televiziju CBS… »
Novak Đoković: Mladi igrači su mi motivacija, probude zver u meni

Novak Đoković: Mladi igrači su mi motivacija, probude zver u meni

Euronews 11.12.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković, u velikom intervjuu za CBS govorio je o karijeri, Australija openu, nekim detaljima koje sebi zamera, ali i mladim teniserima. "Mislim da mladi teniseri nekako probude zver u meni", rekao je Đoković u intervjuu… »
Đoković: Mladi igrači bude „zver u meni”

Đoković: Mladi igrači bude „zver u meni”

Sportski žurnal 11.12.2023
Najbolji teniser sveta istakao da je srećan što je doživeo da sin i ćerka mogu da gledaju njegove velike pobede. Najbolji teniser planete Novak Đoković izjavio je da su mu velika motivacija gladni, mladi igrači, za koje je rekao da „probude zver… »
Zlikovac! Novak Đoković je jednim potezom okrenuo ceo svet protiv sebe i šta mislite ko je na kraju bio u pravu?

Zlikovac! Novak Đoković je jednim potezom okrenuo ceo svet protiv sebe i šta mislite ko je na kraju bio u pravu?

Večernje novosti 11.12.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, ujedno i čovek koji važi za GOAT ovog sporta, dao je intervju za Si-Bi-Es, dugo iščekivani, u kom se dotakao brojnih stvari. Foto: Printskrin Pričao je o karijeri, otkrio neke svoje tajne, a dotakao se i… »
"Ozbiljno me nervirao"! Novak Đoković otkrio koji mu je teniser išao na živce

"Ozbiljno me nervirao"! Novak Đoković otkrio koji mu je teniser išao na živce

Večernje novosti 11.12.2023
NAJBOLjI teniser planete Novak Đoković dao je intervju američkom Si-Bi-Esu, odnosno emisiji "Sunday on 60 minutes". FOTO: Tanjug/AP Srbin je pričao o mnogim temama, dotakao se i rivalstva sa Rafaelom Nadalom i priznao da ga je Španac nekada strašno… »
"Stidim se sebe kad to radim": Novak Đoković otvorio dušu američkom novinaru, progovorio i o bolnoj temi

"Stidim se sebe kad to radim": Novak Đoković otvorio dušu američkom novinaru, progovorio i o bolnoj temi

Večernje novosti 11.12.2023
U izuzetno zanimljivom intervjuu sa Džonom Verhajmom u emisiji "60 minuta" na američkoj "Si-Bi-Es" televiziji najbolji teniser sveta Novak Đoković potpuno otvoreno, bez uvijanja, govorio je o brojnim temama. Foto: Printskrin Novinar je posetio Srbina… »
Novak otvorio dušu Amerikancima: "Većina sveta je bila protiv mene!"

Novak otvorio dušu Amerikancima: "Većina sveta je bila protiv mene!"

Sportske.net 11.12.2023
Najbolji srpski sportista svih vremena, prvi teniser sveta i najveći koji je ikada uzeo reket u ruke, Novak Đoković, govorio je za američki CBS u velikom intervjuu koji je obišao svet. Đoković se u njemu dotakao brojnih tema kako sportskih, tako i… »

Vesti dana »