Povezane vesti

Šapić: Prvi čovek srpske prestonice mora da ima jasne nacionalne stavove

Šapić: Prvi čovek srpske prestonice mora da ima jasne nacionalne stavove

Alo 11.12.2023
Lokalna politika ima veze sa nacionalnim stavovima jer prvi čovek srpske prestonice mora da ima stavove i na te teme. Potrudio sam se da u ovoj kampanji malo pričam futuristički i obećavajući već da se oslonim na ono što sam radio 14 godina i da mi… »
Šapić: Prvi čovek srpske prestonice mora da ima jasne nacionalne stavove

Šapić: Prvi čovek srpske prestonice mora da ima jasne nacionalne stavove

Telegraf 11.12.2023
On je gostovao na B92 gde je govorio o raznim temama. Lokalna politika ima veze sa nacionalnim stavovima jer prvi čovek srpske prestonice mora da ima stavove i na te teme. Potrudio sam se da u ovoj kampanji malo pričam futuristički i obećavajući već… »
"Svi su se ujedinili protiv nas" Gujon: Ako pobede priznaće nezavisnost Kosova i uvesti sankcije Rusiji

"Svi su se ujedinili protiv nas" Gujon: Ako pobede priznaće nezavisnost Kosova i uvesti sankcije Rusiji

Večernje novosti 11.12.2023
NA predizbornom skupu liste„Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Prokuplju obratio se direktor Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu, Arno Gujon, koji je govorio o predstojećim izborima koji će biti održani 17. decembra… »
Alo! Intervju Arno Gujon, veliki humanitarac i član Srpske napredne stranke: Vučićeva politika čuva kosmet!

Alo! Intervju Arno Gujon, veliki humanitarac i član Srpske napredne stranke: Vučićeva politika čuva kosmet!

Alo 11.12.2023
Ja sam Francuz po rođenju, a Srbin po opredeljenju. Srbija je za moje troje dece otadžbina, ovde su se rodili... Našeg sagovornika u Alo! intervjuu nije lako predstaviti, a njegove reči kojima odgovara na pitanje šta je više, Srbin ili Francuz… »

Vesti dana »