Povezane vesti

Do 2027. Prosečna plata u Srbiji iznad 1.400 evra, a u Prokuplju iznad 1.000! Vučić najavio nova povećanja, a onda pomenuo…

Do 2027. Prosečna plata u Srbiji iznad 1.400 evra, a u Prokuplju iznad 1.000! Vučić najavio nova povećanja, a onda pomenuo…

Alo 11.12.2023
Predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održava se danas u Prokuplju. Aleksandar Vučić je po dolasku u halu gromoglasno pozdravljen. "Pogledao sam kakva je prosečna plata bila 2012, a kakva je danas. Neću da govorim da je… »
Znam koliko ljudi teško živi, ali je situacija bolja nego pre 10 godina! Vučić poslao jasnu poruku iz Prokuplja

Znam koliko ljudi teško živi, ali je situacija bolja nego pre 10 godina! Vučić poslao jasnu poruku iz Prokuplja

Alo 11.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije glup da ne zna koliko ljudi teško živi, ali da je situacija bolja nego pre 10 godina. - Mi smo naučili da uvek pomalo budemo više negativni, nego pozitivno - kazao je on u Prokuplju. Istakao je… »
Vučić:Prosečna plata u Srbiji do 2027. biće veća od 1.400€, u Toplici preko 1.000

Vučić:Prosečna plata u Srbiji do 2027. biće veća od 1.400€, u Toplici preko 1.000

IndeksOnline 11.12.2023
PROKUPLJE – Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić izjavio je danas, na predizbornom skupu naprednjaka u Prokuplju, da će prosečna plata u Srbiji do 2027. godine biti veća od 1.400 evra, a u Topličkom okrugu preko 1.000 evra. “Kada sam… »
Vučić: Znam koliko ljudi teško živi, ali je situacija bolja nego pre 10 godina

Vučić: Znam koliko ljudi teško živi, ali je situacija bolja nego pre 10 godina

Večernje novosti 11.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije glup da ne zna koliko ljudi teško živi, ali da je situacija bolja nego pre 10 godina. Foto M. Š. - Mi smo naučili da uvek pomalo budemo više negativni, nego pozitivno - kazao je on u Prokuplju… »
Vi znate da kada nešto kažem tako i bude: Vučić najavio veće plate i penzije u Srbiji

Vi znate da kada nešto kažem tako i bude: Vučić najavio veće plate i penzije u Srbiji

Večernje novosti 11.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se na predizbornom mitingu liste "Aleksandar Vučić - Srbije ne sme da stane" u Prokuplju najavio je veće plate zlja ovaj region. Foto M. Š. Pogledao sam prosečnu platu 2012 i kakva je danas. Neću da… »

Vesti dana »