Povezane vesti

"Oprostiće mi jer mora" Praktična žena je s njim 15 godina u braku! Imao je milion žena, izlazio, putovao a onda 12. 12. u…

"Oprostiće mi jer mora" Praktična žena je s njim 15 godina u braku! Imao je milion žena, izlazio, putovao a onda 12. 12. u…

Kurir 13.12.2023
Nataša Pavlović, voditeljka emisije " Praktična žena", u braku je sa producentom Predragom Pavlovićem sa kojim ima dvoje dece i proslavili su 15. godišnjicu. Voditeljka je na Instagramu objavila i njhovu zajedničku fotografiju uz emotivnu poruku… »
(Foto) "oprostiće mi, jer mora": Praktična žena konačno pokazala supruga - proslavljaju 15 godina braka: "Koliko sam samo…

(Foto) "oprostiće mi, jer mora": Praktična žena konačno pokazala supruga - proslavljaju 15 godina braka: "Koliko sam samo…

Blic 13.12.2023
Simpatična voditeljka emisije "Praktična žena" Nataša Pavlović ime veliki povod za veselje. Nataša i njen suprug proslavljaju 15 godina braka, a čestitke im non-stop pristižu. Ovim povodom Nataša je na Instagramu objavila i njhovu zajedničku… »
Emotivnom objavom sve objasnila: Nataša Pavlović priprema veliko slavlje

Emotivnom objavom sve objasnila: Nataša Pavlović priprema veliko slavlje

Večernje novosti 12.12.2023
NATAŠA PAVLOVIĆ ima veliki povod za slavlje. Foto: Zoran Lončarević Ona i njen suprug danas proslavljaju 15 godina braka, a čestitke im neprestano pristižu. Ovim povodom Nataša je na Instagram nalogu popularne emisije objavila i njihovu zajedničku… »

Vesti dana »