Povezane vesti

Jezive scene! Matora zbog Anite kida kožu sa lica, uznemirujuće, uništila facu

Jezive scene! Matora zbog Anite kida kožu sa lica, uznemirujuće, uništila facu

Alo 13.12.2023
Tomićeva je toliko "skrenula", te je u naletu histerije krenula da kida kožu sa svog lica i čupa kosu sa glave. Aktuelna učesnica rijaliti programa "Elita", Jovana Tomić Matora, nastavila je da pravi haos po imanju u Šimanovcima i prati Anitu… »
Sledi hitna diskvalifikacija?! Matora doživela nervni slom, mafija po imanju i pravi lom

Sledi hitna diskvalifikacija?! Matora doživela nervni slom, mafija po imanju i pravi lom

Alo 13.12.2023
Matora ne može više da podnese da gleda kako se Anita muva sa Anđelom na njene oči. Jovana Tomić Matora nastavila je da pravi haos po imanju i prati Anitu Stanojlović u stopu. Ponovo joj je prišla i nastavila da urla iz petnih žila, a obezbeđenje… »
"Idem da zagrlim majku dok ne umre" Matora se raspala na komade, oplela po bivšoj pa se zaklela: Neće se završiti ovako

"Idem da zagrlim majku dok ne umre" Matora se raspala na komade, oplela po bivšoj pa se zaklela: Neće se završiti ovako

Kurir 13.12.2023
RIjaliti učesnice Jovana Tomić Matora i Anita Stanojlović ponovo su se našle u žestokom klinču, strasti se ne smiruju. - Ma*š kur*o, ti ćeš da držiš moju Dunju - rekla je Matora. - Pomeri se, ne diram te - rekla je Anita. - Ne diraš me… »
Idem da zagrlim majku dok Ne umre! Jeziva scena u Eliti, Matora se rasula u komade, oplela po bivšoj pa se zaklela

Idem da zagrlim majku dok Ne umre! Jeziva scena u Eliti, Matora se rasula u komade, oplela po bivšoj pa se zaklela

Alo 13.12.2023
Matora doživela pomračenje. RIjaliti učesnice Jovana Tomić Matora i Anita Stanojlović ponovo su se našle u žestokom klinču, strasti se ne smiruju. - Ma*š kur*o, ti ćeš da držiš moju Dunju - rekla je Matora. - Pomeri se, ne diram te - rekla je… »

Vesti dana »