Povezane vesti

Veliki broj građana ostao ispred spensa! Unutra ni igla da stane, masovna podrška građana (foto/VIDEO)

Veliki broj građana ostao ispred spensa! Unutra ni igla da stane, masovna podrška građana (foto/VIDEO)

Alo 13.12.2023
Na predizbornom mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Novom Sadu veliki broj ljudi je ostao napolju zbog ograničenog kapaciteta u Spensu. U samoj hali vlada sjajna atmosfera među građanima koji se vesele. Ipak, veliki broj… »
"Pozivam sve građane da nikoga ne slušaju i ne podležu pritiscima" Vučić gost emisije "Prva tema"

"Pozivam sve građane da nikoga ne slušaju i ne podležu pritiscima" Vučić gost emisije "Prva tema"

Alo 13.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost emisije Prva tema na TV Prva. Osim Vučića, gosti "Prve teme" bili su profesorka Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu i dramska spisateljica Biljana Srbljanović i pravnik Milan Antonijević. Na… »
Ispunjavamo data obećanja Dušanka Golubović: Vojvodina konačno treba da se osmehne!

Ispunjavamo data obećanja Dušanka Golubović: Vojvodina konačno treba da se osmehne!

Alo 13.12.2023
Prva na listi "Aleksandar Vučić - Vojvodina ne sme da stane Dušanka Golubović u Novom Sadu istakala je da je važno setiti se da je 2012. Vojvodina bila upropaštene industrije, uzurpiranog poljoprivrednog zemljišta, zapuštenih puteva i pruga. -… »
Predsednik Srbije večeras uživo na TV u 22 časa: Vučić neće gostovati sam, evo ko će još s njim biti u studiju

Predsednik Srbije večeras uživo na TV u 22 časa: Vučić neće gostovati sam, evo ko će još s njim biti u studiju

Kurir 13.12.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće večeras uživo u 22 časa gost na televiziji sa nacionalnom frekvencijom. U emisiji će govoriti na sve aktuelne teme ali neće gostovati sam. U studiju će biti i profesorka Fakulteta dramskih… »

Vesti dana »