Povezane vesti
"Vjosa Osmani je svoja na svome, a ne Srbi" Skandal udruženja koji podržava Đilasove lažne ekologe!
Alo 13.12.2023
Udruženje "Ne damo Jadar" koje podžava Đilasove lažne ekologe stavilo je svima do znanja šta misli o Kosovu i Metohiji. Udruženje Ne damo Jadar koje glumi lažni patriotizam i podržava Đilasove lažne ekologe poručilo je da je Vjosa Osmani predsednica… »
Đilasovom aktivisti smeta skandiranje “Kosovo je srce Srbije" Miran Pogačar pokazao šta misli o srpskoj svetinji (video)
Alo 13.12.2023
Marinikin i Đilasov aktivista iz Novog Sada Miran Pogačar besan je na simpatizere Srpske napredne stranke koji su u Novom Sadu skandirali “Kosovo je srce Srbije”! Narodu je odavno jasno ko se iskreno bori za KiM, a kome smeta i samo pominjanje da je… »
Vesti dana »

Sneg i kiša prave probleme – na Goliji i Rudnu nema struje, saobraćaj otežan, oborena stabla, odroni u Ibarskoj klisuri
RTS pre 2 minutajoš 27 povezanih

Saobraćaj tokom noći bio obustavljen na aerodromu u Minhenu zbog preleta drona
Beta pre 12 minutajoš 17 povezanih

Sektor za vanredne situacije: Putevi u Srbiji prohodni, zbog snega u toku noći nekoliko intervencija
Beta pre 47 minutajoš 11 povezanih