Povezane vesti

"Ne moramo da sarađujemo sa MMF-om, ali to je bio moj zahtev"

"Ne moramo da sarađujemo sa MMF-om, ali to je bio moj zahtev"

Blic 14.12.2023
MMF je obavestio da imamo odlične rezultate posebno u fiskalnoj sferi, javne finansije su pod kontrolom, imamo pet milijardi na računu. MMF predviđa rast za iduću godinu od 3,6, ja očekujem četiri odsto, kazao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Zasnovanu na rezultatima rada Vučić: SNS imala najbolju kampanju do sada

Zasnovanu na rezultatima rada Vučić: SNS imala najbolju kampanju do sada

Alo 14.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da smatra da je SNS možda imala najbolju kampanju od kako učestvuje na izborima, a koja se zasnivala na rezultatima rada. - Mi smo jasno rekli, do kraja 2027. godine, do kraja mandata, prosečna plata… »
"SNS imala najbolju kampanju od kada učestvuje na izborima" Vučić: Zasnivala se na rezultatima rada

"SNS imala najbolju kampanju od kada učestvuje na izborima" Vučić: Zasnivala se na rezultatima rada

Večernje novosti 14.12.2023
SNS je možda imala najbolju kampanju otkako učestvuje na izborima, koja se zasnivala na rezultatima rada, istakao je predsednik Aleksandar Vučić. Foto: Printskrin - Jasno smo rekli - do kraja mandata 2027. prosečna plata u Srbiji biće 1.400 evra, u… »
"Imamo odlične rezultate, posebno u fiskalnoj sferi" Vučić: Kada imate MMF onda nema igre

"Imamo odlične rezultate, posebno u fiskalnoj sferi" Vučić: Kada imate MMF onda nema igre

Kurir 14.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija ima dobru saradnju sa MMF-om kao i odlične rezultate posebno u fiskalnoj sferi. - Od 2014. sarađujemo sa MMF, ne moramo, ali to je bio moj zahtev. Za nas više nije to saradnja da nam je potreban… »
Kad imate MMF, onda nema igre Vučić otvoreno o stanju sa našim finansijama

Kad imate MMF, onda nema igre Vučić otvoreno o stanju sa našim finansijama

Alo 14.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gost Jutarnjeg programa "Uranak" na K1 televiziji gde ovoga jutra govori o izbornoj kampanji, kao i svim drugim važnim i aktuelnim temama. Vučić je između ostalog o saradnji sa MMF rekao: - Od 2014. sarađujemo… »
Kada najavimo rast penzija i plata, ljudi znaju da će biti tako! Vučić: Kampanja nam se svela na prikazivanje rezultata

Kada najavimo rast penzija i plata, ljudi znaju da će biti tako! Vučić: Kampanja nam se svela na prikazivanje rezultata

Alo 14.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ovoga jutra govori o izbornoj kampanji, kao i svim drugim važnim i aktuelnim temama. On je gost jutarnjeg programa "Uranak" na televiziji K1. Između ostalog, predsednik govori o platama i daljim ulaganjima. - Rekli… »

Vesti dana »