Povezane vesti

"Dok nisam upoznala Slobu sa mnom nije moglo da se razgovara ni o čemu osim o autizmu" Jelena Radanović otvorila dušu o…

"Dok nisam upoznala Slobu sa mnom nije moglo da se razgovara ni o čemu osim o autizmu" Jelena Radanović otvorila dušu o…

Blic 14.12.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića, Jelena Radanović iz prethodnog braka dobila je dvojicu sinova, a njen mlađi naslednik boluje od autizma. Jelena je nekoliko puta govorila na ovu temu i isticala koliko je podrška partnera bitna, te je sada otkrila da… »
Jelena Radanović otvorila dušu o sinu iz prvog braka i autizmu!

Jelena Radanović otvorila dušu o sinu iz prvog braka i autizmu!

Svet plus 14.12.2023
Dok nisam upoznala Slobu sa mnom nije moglo da se razgovara ni o čemu, osim o autizmu! Jelena Radanović otvorila dušu o mlađem sinu iz prvog braka i njegovoj dijagnozi... Jelena, supruga Slobe Radanovića iz prvog braka ima dva sina, a mlađi sin… »
"Bog me blagoslovio i poslao Slobu u moj život" Jelena Radanović otvorila dušu o mlađem sinu iz prvog braka i njegovoj…

"Bog me blagoslovio i poslao Slobu u moj život" Jelena Radanović otvorila dušu o mlađem sinu iz prvog braka i njegovoj…

Kurir 14.12.2023
Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, iz prethodnog braka dobila je dvojicu sinova, a njen mlađi naslednik boluje od autizma. Jelena je nekoliko puta govorila na ovu temu i isticala koliko je podrška partnera bitna, te je sada otkrila da… »

Vesti dana »