Povezane vesti

Neki krugovi moći u zapadnoj Evropi će uvek biti protiv nas Vučić o očuvanju integriteta

Neki krugovi moći u zapadnoj Evropi će uvek biti protiv nas Vučić o očuvanju integriteta

Alo 14.12.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoje neki krugovi moći u zapadnoj Evropi koji će uvek da budu protiv nas dokle god čuvamo teritorijalni integritet Srbije. Namera nam je da to činimo i u budućnosti, poručio je Vučić gostujući… »
Vučić obišao radove na severnoj obilaznici To su milijarde i miljarde, sve je priprema za 2027. kada će se sve promeniti…

Vučić obišao radove na severnoj obilaznici To su milijarde i miljarde, sve je priprema za 2027. kada će se sve promeniti…

Alo 14.12.2023
Predsednik Vučić obišao jei radove na izgradnji Severne obilaznice oko Kragujevca. Predsednik Vučić stigao je na gradilište i na početku se raspitivao za koliko će biti gotovo. - Ovo će biti velika stvar za Kragujevac, a i za Milanovac… »
Vučić: Neki krugovi moći u zapadnoj Evropi će uvek biti protiv nas

Vučić: Neki krugovi moći u zapadnoj Evropi će uvek biti protiv nas

IndeksOnline 14.12.2023
BEOGRAD – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoje neki krugovi moći u zapadnoj Evropi koji će uvek da budu protiv nas dokle god čuvamo teritorijalni integritet Srbije. Namera nam je da to činimo i u budućnosti, poručio je Vučić… »
Vučić: Ako je poruka EU da moramo da prihvatimo nezavisnost Kosova - to se neće desiti

Vučić: Ako je poruka EU da moramo da prihvatimo nezavisnost Kosova - to se neće desiti

Sputnik 14.12.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ako je poruka Brisela na kraju izborne kampanje bila da ćemo morati da priznamo nezavisnost Kosova to se neće desiti. "Ako su hteli da kažu da će Srbja morati da prihvati nezavisnost Kosova, ja… »
"Mi ćemo argumentima da se borimo": Vučić - Miki Aleksić je ponavljač, i on se usuđuje da kaže da je neki stručnjak...

"Mi ćemo argumentima da se borimo": Vučić - Miki Aleksić je ponavljač, i on se usuđuje da kaže da je neki stručnjak...

Večernje novosti 14.12.2023
ALEKSANDAR Vučić, predsednik Srbije, tokom jutrošnjeg gostovanja na K1 televiziji govorio je i o podršci listi "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" i napadu na ljude koji su je podržali. Foto: Printskrin - Hvala im na podršci, oni su… »

Vesti dana »