Povezane vesti

IZBORI: Završni predizborni skup SNS-a u Kragujevcu - Vučić: Pobedićemo zajedno, penzije u Srbiji će biti 650, a plate…

IZBORI: Završni predizborni skup SNS-a u Kragujevcu - Vučić: Pobedićemo zajedno, penzije u Srbiji će biti 650, a plate…

InfoKG 14.12.2023
Predsednik Republike Srbije i član Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je sa završnog mitinga koalicije okupljene oko liste "Srbija ne sme da stane" u Kragujevcu da neće biti zadovoljan ničim osim osvajanjem apsolutne većine u… »
"Ko sa ovakvim divnim ljudima može da izgubi" Predsednik Vučić poslao snažnu poruku građanima

"Ko sa ovakvim divnim ljudima može da izgubi" Predsednik Vučić poslao snažnu poruku građanima

Alo 14.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je na predizobornom skupu u Kragujevcu naglasio je da Srbija ne sme da stane! - Ja vas molim sve vas dragi ljudi, narode, uz posebnu zahvalnost ženama, majkama, onima koji drže porodice, da se zahvalim na… »
Vučić: Ja vas molim sve vas dragi ljudi, uz posebnu zahvalnost ženama i majkama da izađete na izbore

Vučić: Ja vas molim sve vas dragi ljudi, uz posebnu zahvalnost ženama i majkama da izađete na izbore

Večernje novosti 14.12.2023
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se na predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održanom u Kragujevcu gde se zahvalio ženama i majkama i pozvao ih da izađu na izbore. Foto Novosti - Ja vas molim sve… »

Vesti dana »