Povezane vesti

Tanja iz Gračanice: Odluka o zabrani glasanja na Kosmetu sramotna, pošli smo na glasanje da podržimo našu Srbiju!

Tanja iz Gračanice: Odluka o zabrani glasanja na Kosmetu sramotna, pošli smo na glasanje da podržimo našu Srbiju!

Kurir 17.12.2023
GRAČANICA - Tanja Nedeljković iz Gračanice istakla je da je odluka o zabrani glasanja na Kosovu sramotna. "Pošli smo na glasanje da podržimo našu Srbiju. Sramotna je odluka da ovde izbori budu zabranjeni. Nije mi teško da putujem do Kuršumlije… »
"Pošli smo na glasanje da podržimo našu Srbiju" Građani Gračanice poručuju: Nije teško da putujemo do Kuršumlije

"Pošli smo na glasanje da podržimo našu Srbiju" Građani Gračanice poručuju: Nije teško da putujemo do Kuršumlije

Večernje novosti 17.12.2023
PRVI autobusi koji će birače iz Gračanice i okolnih mesta prevoziti do mesta Rača u opštini Kuršumlija, gde će moći da glasaju na izborima za poslanike Narodne skupštine Srbije krenuli su oko 6.30 sati. Foto: Novosti Veliki broj meštana uputio… »
Iz Zubinog Potoka krenuli glasači u Srbiju na glasanje, u toku dana očekuje se polazak 20 autobusa

Iz Zubinog Potoka krenuli glasači u Srbiju na glasanje, u toku dana očekuje se polazak 20 autobusa

Danas 17.12.2023
Prvi glasači iz Zubinog Potoka krenuli su jutros u 7 časova ka svojim biračkim mestima u Centralnoj Srbiji, prenosi Kosovo online. Od jutros su krenula tri autobusa, dok se u toku dana očekuje polazak još 20 autobusa. Građani opštine Zubin Potok… »
Džabe Kurtiju opstruiranja, mi ćemo da glasamo! Srpkinja iz Severne Mitrovice ne odustaje - ide u Rašku na izbore!

Džabe Kurtiju opstruiranja, mi ćemo da glasamo! Srpkinja iz Severne Mitrovice ne odustaje - ide u Rašku na izbore!

Alo 17.12.2023
Sa autobuskog stajališta u Severnoj Mitrovici jutros su građani krenuli u šest časova ka biračkim mestima izmeštenim u centralnu Srbiju. Iz Severne Mitrovice jutros je krenulo prvih 10 autobusa, dok se u toku dana očekuje da će do Raške krenuti… »

Vesti dana »