Povezane vesti

Dodik čestitao pobedu SNS na izborima: Građani izabrali političku stabilnost Srbije

Dodik čestitao pobedu SNS na izborima: Građani izabrali političku stabilnost Srbije

Kurir 18.12.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i predsedniku SNS Milošu Vučeviću pobedu na parlamentarnim izborima. Dodik je na društvenoj mreži "X" naveo da su građani glasali za napredak i… »
Dodik čestitao Vučiću i SNS uz poruku: Ponosan sam na građane Republike Srpske koji su glasali

Dodik čestitao Vučiću i SNS uz poruku: Ponosan sam na građane Republike Srpske koji su glasali

Radio 021 18.12.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je u nedelju uveče predsedniku Srbije Aleksadru Vučiću na pobedi na izborima. Takođe, Dodik je čestitao i predsedniku SNS Milošu Vučeviću. "Čestitam svim građanima koji su glasali za napredak i… »
Velika pobeda: Vučević i Šapić - Građani odlučili da Srbija nastavi putem razvoja (video)

Velika pobeda: Vučević i Šapić - Građani odlučili da Srbija nastavi putem razvoja (video)

Večernje novosti 18.12.2023
POSLE pobede na izborima liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" građanima su se obratili Miloš Vučević i Aleksandar Šapić. Foto: Novosti Na osnovu 86,91% obrađenih biračkih mesta lista "Aleksandar Vučić Srbija ne sme da stane"… »
Dodik čestitao Vučiću: Ponosan sam na sve iz RS koji su glasali

Dodik čestitao Vučiću: Ponosan sam na sve iz RS koji su glasali

N1 Info 18.12.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je u nedelju uveče predsedniku Srbije Aleksadru Vučiću i lideru SNS Milošu Vučeviću pobedu na izborima. „Čestitam svim građanima koji su glasali za napredak i prosperitet i u ovim izazovnim… »
Srbija protiv nasilja: Svi su izgledi da smo u Beogradu pobedili (VIDEO)

Srbija protiv nasilja: Svi su izgledi da smo u Beogradu pobedili (VIDEO)

Danas 18.12.2023
Predstavnik opozicione koalicije Srbija protiv nasilja Peđa Mitrović saopštio je da su svi izgledi „da smo u Beogradu pobedili“. Peđa Mitović iz Srbije protiv nasilja rekao je da su svi izgledi takvi da će odneti pobedu u Beogradu, jer je… »
Vučić rekao novinarima da će pobeda njegove liste biti ubedljivija nego što su sve prognoze prikazivale (VIDEO)

Vučić rekao novinarima da će pobeda njegove liste biti ubedljivija nego što su sve prognoze prikazivale (VIDEO)

Danas 18.12.2023
Odmah nakon što je na drugom kraju Beograda Peđa Mitrović iz Srbije protiv nasilja najavio da su svi izgledi da je opozicija odnela pobedu u glavnom gradu, u sedištu Srpske napredne stranke, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je ušao među… »
Dodik čestitao Vučiću i Vučeviću pobedu na izborima: Ponosan sam na sve ljude iz Republike Srpske koji su glasali

Dodik čestitao Vučiću i Vučeviću pobedu na izborima: Ponosan sam na sve ljude iz Republike Srpske koji su glasali

Večernje novosti 18.12.2023
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je večeras predsedniku Srbije Aleksadru Vučiću i lideru SNS Milošu Vučeviću pobedu na izborima. Foto: Novosti - Čestitam svim građanima koji su glasali za napredak i prosperitet i u ovim… »
Dodik čestitao Vučiću i Vučeviću: "Ponosan sam na sve ljude iz Republike Srpske"

Dodik čestitao Vučiću i Vučeviću: "Ponosan sam na sve ljude iz Republike Srpske"

Telegraf 18.12.2023
On je dodao da je ponosan na sve ljude iz Republike Srpske koji su glasali na izborima. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je večeras predsedniku Srbije Aleksadru Vučiću i lideru SNS Milošu Vučeviću pobedu na izborima. On se oglasio… »
Očekujem ubedljivu pobedu: Vučić: Hvala ljudima sa KiM na ljubavi koju pokazuju prema svojoj otadžbini (foto, video)

Očekujem ubedljivu pobedu: Vučić: Hvala ljudima sa KiM na ljubavi koju pokazuju prema svojoj otadžbini (foto, video)

Blic 17.12.2023
Predsednik Srbije i nosilac liste "Srbija ne sme da stane" Aleksandar Vučić poručio je jutros da očekuje veoma dobru izlaznost na izborima i ubedljivu pobedu liste na kojoj je nosilac. "Kada kažem ubedljivu pobedu, verujem da će lista "Srbija ne sme… »
Očekujem pobedu: Brnabić:Nadam se da će ljudi glasati za rezultate, da će glasati za plan i program, za jasnu viziju

Očekujem pobedu: Brnabić:Nadam se da će ljudi glasati za rezultate, da će glasati za plan i program, za jasnu viziju

Blic 17.12.2023
Predsednica Vlade Srbije i potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke rekla je danas da očekuje da će lista "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" pobediti na ovim izborima. "Nadam se da će ljudi glasati za rezultate, da će glasati… »
"Sebe posle izbora vidim u timu Aleksandra Vučića" Mali: Samo apsolutna pobeda je garant lepše i bolje Srbije

"Sebe posle izbora vidim u timu Aleksandra Vučića" Mali: Samo apsolutna pobeda je garant lepše i bolje Srbije

Blic 17.12.2023
Ministar finansija i potpredsednik Srpske napredne stranke Siniša Mali izjavio je danas da očekuje apsolutnu pobedu na izborima i istakao da je samo apsolutna pobeda garant da će se nastaviti sa građenjem lepše i bolje Srbije. " Danas sam iskoristio… »
Optimista sam: Vučević: Lista SNS će pobediti na svim nivoima (video)

Optimista sam: Vučević: Lista SNS će pobediti na svim nivoima (video)

Blic 17.12.2023
Ministar odbrane i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da se na izborima odlučuje o onome kako želimo da vidimo Srbiju u naredne četiri godine i da je optimista da će lista "Srbija ne sme da stane" pobediti i na republičkim, pokrajinskim… »
Momirović: "Očekujem da ćemo ući u naredni mandat"

Momirović: "Očekujem da ćemo ući u naredni mandat"

Blic 17.12.2023
Ministar unutrašnje i spoljne trgovine Tomislav Momirović i član predsedništva Srpske napredne stranke poručio je danas da očekuje ubedljivu pobedu i podršku građana politici predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Momirović je nakon glasanja na… »
Marinika Tepić: U Beogradu očekujemo pobedu i najjači rezultat

Marinika Tepić: U Beogradu očekujemo pobedu i najjači rezultat

Blic 17.12.2023
Marinika Tepić, nosilac liste "Srbija protiv nasilja" glasala je na vanrednim parlamentarnim i pokrajinskim izborima na biračkom mestu 131 u novosadskoj MZ 'Sonja Marinković'. - Volela bih da izbori budu svečani dan, da ljudi izađu i iskažu svoju… »
Brnabić se nada pobedi i da će građani glasati za rezultate, plan i program

Brnabić se nada pobedi i da će građani glasati za rezultate, plan i program

Danas 17.12.2023
Premijerka Srbije i kandidatkinja na izbornoj listi „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ Ana Brnabić rekla je danas u Beogradu da se nada pobedi i da će ljudi glasati za rezultate, plan i program. Brnabić je nakon glasanja na biračkom… »
Vučić očekuje ubedljivu pobedu: Na kraju, rezultat će biti onakav kakav narod želi

Vučić očekuje ubedljivu pobedu: Na kraju, rezultat će biti onakav kakav narod želi

Danas 17.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je jutros, nakon što je glasao na glasačkom mestu na Novom Beogradu, da očekuje veoma dobru izlaznost na današnjim izborima, kao i ubedljivu pobedu liste „Srbija ne sme da stane“, koja je okupljena oko… »
Miloš Vučević posle glasanja: Lista „Srbija ne sme da stane“ prihvata volju građana kakva god da bude

Miloš Vučević posle glasanja: Lista „Srbija ne sme da stane“ prihvata volju građana kakva god da bude

Danas 17.12.2023
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je danas da očekuje pobedu na republičkim, pokrajinskim i lokalnim izborima, ali i da će lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ prihvatiti volju građana kakva god… »

Vesti dana »