Povezane vesti

Dete se budilo Od naših perverzija: Matora u besu iznela šok detalje veze sa Anitom: Telo joj je jedini adut da dobije nešto

Dete se budilo Od naših perverzija: Matora u besu iznela šok detalje veze sa Anitom: Telo joj je jedini adut da dobije nešto

Alo 18.12.2023
Matora se potpuno slomila, pa dala svoje iskreno mišljenje o Aniti. Jovana Tomić Matora, nakon skandala koji ju je zadesio sa Anitom, razvezala jezik pa iznela prljav veš Stanojlovičeve. - Od danas sam mnogo bolje, vidim da ujutru imam svoje rituale… »
"Dete se budilo Od naših intimnih odnosa": Matora iznela sav prljav veš o Aniti: "Telo joj je jedini adut"

"Dete se budilo Od naših intimnih odnosa": Matora iznela sav prljav veš o Aniti: "Telo joj je jedini adut"

Blic 18.12.2023
Učesnica rijalitija "Zadruga" Jovana Tomić Matora pred razvodom je od Anite Stanojlović nakon što je ova flertovala sa Mateom Car, a onda se bacila na muvanje sa Anđelom Rankovićem kada je ušao u Belu kuću. Zbog revolta koji oseća, Matora je… »
Matora nikad prljavije nije govorila o ženi: Jovana iznela sav prljav veš, izvređala Anitu, dotakla se i Anđelove izdaje sa…

Matora nikad prljavije nije govorila o ženi: Jovana iznela sav prljav veš, izvređala Anitu, dotakla se i Anđelove izdaje sa…

Kurir 18.12.2023
Jovana Tomić Matora, nakon skandala koji ju je zadesio sa Anitom, razvezala jezik pa iznela prljav veš Stanojlovičeve. - Od danas sam mnogo bolje, vidim da ujutru imam svoje rituale. Ja sam se toliko iznervirala, ispada da sam ja ovakva i onakva. Imaš… »

Vesti dana »