Povezane vesti

Ša se iz "Elite" obratio zakonitoj supruzi: Reper samo jedno poručio Vanji Aleksić - ovo joj se neće svideti

Ša se iz "Elite" obratio zakonitoj supruzi: Reper samo jedno poručio Vanji Aleksić - ovo joj se neće svideti

Blic 18.12.2023
Aktuelni učesnik "Elite", Nenad Aleksić Ša, progovorio je o odnosu sa Mionom Jovanović. On se tokom razgovora sa Darkom Tanasijevićem direkto obratio zakonitoj supruzi Vanji Aleksić. - Svađali smo se, ispucali i 100 posto smo našli zajednički… »
"Miona nije ljubavnica, ona je ljubav" Ša ogolio dušu, priznao emocije i poslao brutalnu poruku zakonitoj ženi: Neka me…

"Miona nije ljubavnica, ona je ljubav" Ša ogolio dušu, priznao emocije i poslao brutalnu poruku zakonitoj ženi: Neka me…

Kurir 18.12.2023
Nenad Aleksić Ša ogolio je dušu i konačno progovorio o ljubavi sa Mionom Jovanović ali i braku sa Vanjom Aleksić sa kojom je u procesu razvoda. - Svađali smo se, ispucali i 100 posto smo našli zajednički jezik. Problema bez. Ja sam napetiji zbog… »
Ona nije ljubavnica! Reper se usred emisije obratio zakonitoj ženi, javnost ostala u šoku

Ona nije ljubavnica! Reper se usred emisije obratio zakonitoj ženi, javnost ostala u šoku

Alo 18.12.2023
Ša je imao jasnu poruku za Vanju. Nenad Aleksić Ša nedavno je otvorio svoje srce i konačno je progovorio o svojim osećajima prema Mioni Jovanović, kao i o izazovima u braku sa Vanjom Aleksić, s kojom se trenutno nalazi u procesu razvoda. - Svađali… »
Miona nije ljubavnica već ljubav! Vanja neka me preboli, poručuje Ša!

Miona nije ljubavnica već ljubav! Vanja neka me preboli, poručuje Ša!

Svet plus 18.12.2023
Voditelj Darko Tanasijević je u Šiša baru razgovarao je sa Nenadom Aleksićem Ša. Miona nije ljubavnica već ljubav! Vanja neka me preboli, poručuje Ša! "Svađali smo se, ispucali i 100 posto smo našli zajednički jezik. Problema bez. Ja sam… »

Vesti dana »