Povezane vesti

Nadal potvrdio učešće: Španac se nakon dve godine pauze vraća na ovaj turnir

Nadal potvrdio učešće: Španac se nakon dve godine pauze vraća na ovaj turnir

Večernje novosti 18.12.2023
Nakon dve godine ne igranja u Barseloni, jedan od najboljih tenisera svih vremena potvrdio je učešće na pomenutom turniru za 2024. godinu. FOTO: Tanjug/AP On je propustio ta takmičenja 2022. i 2023. zbog povreda, ali ove sezone će učestvovati… »
Moja: Nadal dobro trenira, ali zabrinut sam

Moja: Nadal dobro trenira, ali zabrinut sam

Politika 18.12.2023
Trener Karlos Moja rekao je da španski teniser Rafael Nadal trenira veoma dobro otkako se oporavio od povrede kuka, ali da je zabrinut da li će njegovo telo izdržati zahtevne uslove takmičenja na grend slem turnirima. Nadal nije igrao od januara kada… »
Moja: Nadal će biti spreman za Melburn

Moja: Nadal će biti spreman za Melburn

Sportski žurnal 18.12.2023
Trener slavnog Španca ističe da su mu potrebni mečevi, ali veruje da će biti u formi za Australijski open. Trener Karlos Moja izjavio je da Rafael Nadal trenira veoma dobro otkako se oporavio od povrede kuka i dodao da veruje da će španski teniser… »
Problemi za Nadala pred povratak na teren: Trener Rafe zabrinut, jedna stvar ga najviše brine!

Problemi za Nadala pred povratak na teren: Trener Rafe zabrinut, jedna stvar ga najviše brine!

Večernje novosti 18.12.2023
Trener Karlos Moja rekao je da španski teniser Rafael Nadal trenira veoma dobro otkako se oporavio od povrede kuka, ali da je zabrinut da li će njegovo telo izdržati zahtevne uslove takmičenja na grend slem turnirima. FOTO: Tanjug/AP Nadal nije igrao… »
Nadalov trener: "Dobro trenira, ali zabrinut sam..."

Nadalov trener: "Dobro trenira, ali zabrinut sam..."

Sportske.net 18.12.2023
Trener Karlos Moja rekao je da španski teniser Rafael Nadal trenira veoma dobro otkako se oporavio od povrede kuka, ali da je zabrinut da li će njegovo telo izdržati zahtevne uslove takmičenja na grend slem turnirima. Nadal nije igrao od januara kada… »

Vesti dana »