Povezane vesti

Aleksandra Nikolić objavila prvu sliku bebe Obratila se ćerki: "Ne mogu da opišem sreću koju sam osetila svaki put kada sam…

Aleksandra Nikolić objavila prvu sliku bebe Obratila se ćerki: "Ne mogu da opišem sreću koju sam osetila svaki put kada sam…

Blic 19.12.2023
Aleksandra Nikolić i Filip Car će se uskoro ostvariti kao roditelji, a bivša učesnica rijalitija je podelila fotografiju sa ultrazvuk pregleda. Bivši rijaliti par čeka devojčicu, a Aleksandra Nikolić podelila je fotografiju sa pregleda. - Mala… »
Prva fotka bebe sa ultrazvuka Aleksandre i filipa cara: Ne mogu da sakriju sreću, obratila se ćerkici emotivnim rečima!

Prva fotka bebe sa ultrazvuka Aleksandre i filipa cara: Ne mogu da sakriju sreću, obratila se ćerkici emotivnim rečima!

Kurir 19.12.2023
Aleksandra Nikolić, pobednica "Zadruge 6", čeka dete sa Filipom Carem, s kojim je otišla na kontrolu i ultrazvuk. - Mala neće da se slika. Ostavite me na miru da spavam! Lepotice naša mala, jedva čekam da se upoznamo... Ne mogu da vam opišem koju… »
Prva slika bebe Aleksandre i filipa Ne mogu da sakriju sreću, obratila se ćerkici emotivnim rečima!

Prva slika bebe Aleksandre i filipa Ne mogu da sakriju sreću, obratila se ćerkici emotivnim rečima!

Alo 19.12.2023
Ne može da sakrije sreću. Pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Nikolić uskoro će postati majka. Ona čeka dete sa partnerom kog je upoznala u rijalitiju, Filipom Carem, a danas su zajedno bili na kontroli i ultrazvuku. Nikolićeva je otkrila da čeka… »

Vesti dana »