Povezane vesti

Ša pokušao da pobegne iz elite?! Reper doživeo pomračenje nakon svađe sa Mionom, Jovanovićeva ne može da ga smiri

Ša pokušao da pobegne iz elite?! Reper doživeo pomračenje nakon svađe sa Mionom, Jovanovićeva ne može da ga smiri

Alo 20.12.2023
Skandal u Beloj kući. Reper Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović nakon gotovo svakodnevnih svađa ponovo su zaratili, te je reper opet poželeo da napusti "Elitu". - D**a me ceo dan. Ne mogu bre više - rekao je Nenad Aleksić Ša. - Morate lepo da… »
Tražim joj da me voli, ne da mi pere gaće: Ša slomljen od bola, jeca na sav glas, bolne scene u Eliti

Tražim joj da me voli, ne da mi pere gaće: Ša slomljen od bola, jeca na sav glas, bolne scene u Eliti

Alo 20.12.2023
On ne shvata zbog čega se Miona tako ponaša. Reper i učesnik Elite Nenad Aleksić Ša nastavio je svoju dramu zbog svađe sa Mionom Jovanović koja je započeta zbog soka i sladoleda. Naime, reper je doživeo pravu dramu i u razgovoru sa cimerima… »
I nakon stravičnih uvreda nastavio da je napada Ša unezveren prema Mioni, njegove reči zgrozile sve!

I nakon stravičnih uvreda nastavio da je napada Ša unezveren prema Mioni, njegove reči zgrozile sve!

Alo 20.12.2023
Ipak odustao od bekstva iz Elite. Nakon dramatične predstave, učesnik Elite Nenad Aleksić Ša odlučio je da ipak ne beži sa imanja zbog Mione Jovanović. Nenad Aleksić Ša se smirio od sukoba sa Mionom Jovanović, te joj je nakon nekog vremena… »

Vesti dana »