Povezane vesti

(Video) "uvek je bila lepa": Sugrađani dobro pamte Danicu Maksimović još iz školskih dana: "Plavooka, vitka, izuzetan…

(Video) "uvek je bila lepa": Sugrađani dobro pamte Danicu Maksimović još iz školskih dana: "Plavooka, vitka, izuzetan…

Blic 23.12.2023
Poznata glumica Danica Maksimović, rođena je u Aranđelovcu, gde je odrastala i provela najbezbrižniji period života. Sugrađani su ponosni na njen uspeh o čemu i sami pričaju u emisiji "Metra moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji na… »
(Video): "Kada popije to je bilo bežanje iz kuće usred noći" Ovde je Danica Maksimović odrasla i suočila se sa ne tako…

(Video): "Kada popije to je bilo bežanje iz kuće usred noći" Ovde je Danica Maksimović odrasla i suočila se sa ne tako…

Blic 23.12.2023
U Aranđelovcu, gradu u kom je odrasla i u koji se doselila sa roditeljima sa nepunih godinu dana glumica Danica Maksimović je provela svoje detinjstvo i mladost tokom koje je bilo raznih perioda i lepih, ali i onih ne tako lepih koje otkriva kuma… »
(Video) "taj prvi o kom pričam je ošamario": Kuma Danice Maksimović otkriva koliko je partnera glumica imala: "Treći je bio…

(Video) "taj prvi o kom pričam je ošamario": Kuma Danice Maksimović otkriva koliko je partnera glumica imala: "Treći je bio…

Blic 23.12.2023
Glumica Danica Maksimović detinjstvo je provela u Aranđelovcu gde su joj se dogodile i prve ljubavi. Kako za emisiju "Metar moga sela", koja se emituje samo na Blic televiziji, na MTS kanalu 115, subotom u 16 sati, ističu sugrađani poznate glumice… »
(Video) "one koje sam voleo nisu mene htele": Haris Džinović gost emisije "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30 h

(Video) "one koje sam voleo nisu mene htele": Haris Džinović gost emisije "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30 h

Blic 23.12.2023
Haris Džinović gost je emisije "Balkanskom ulicom" koja se emituje u nedelju u 16.30 sati na Blic televiziji na MTS kanalu 115 u kojoj otkriva detalje iz perioda života kada je živeo u Srajevu, kada je ostao bez oca, priča o čemu je težio, kako je… »

Vesti dana »