Povezane vesti

„Psihijatrijski slučaj vas bije 2:1“: Vučić o izjavi Marinike Tepić da bi trebalo da bude podvrgnut lekarskom tretmanu

„Psihijatrijski slučaj vas bije 2:1“: Vučić o izjavi Marinike Tepić da bi trebalo da bude podvrgnut lekarskom tretmanu

Danas 24.12.2023
A zamislite tek kolika bi razlika bila na izborima da ne mora da me pregleda neuropsihijatar? Psihijatrijski slučaj vas bije 2:1. Šta god pokušavali, neće biti nasilne smene niti bilo čega. Vlast se menja na izborima, Srbija je demokratska zemlja –… »
Šta je drugo cilj, ako nije Majdan? Vučić na pitanje "Novosti" o izjavama Branimira Nestorovića i Marije Zaharove

Šta je drugo cilj, ako nije Majdan? Vučić na pitanje "Novosti" o izjavama Branimira Nestorovića i Marije Zaharove

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na pitanje "Novosti" da li je saglasan sa Branimirom Nestorovićem koji vodi listu nosilac liste "Mi - glas iz naroda" i Marijom Zaharovom portparolkom ruskog Ministarstva spoljnih poslova da zapad pokušava novi… »
Vučić jasan: Neće biti nasilne smene vlasti! Vlast u Srbiji se menja na izborima

Vučić jasan: Neće biti nasilne smene vlasti! Vlast u Srbiji se menja na izborima

Večernje novosti 24.12.2023
ŠTA god oni pokušavali neće biti nikakve nasilne smene vlasti, niti bilo čega. Vlast u Srbiji se menja na izborima. Srbija je demokratska zemlja i tako će biti uvek. Spremite se, gospodo, za izbore. Četiri godine nisu dug period - poručio je on… »
Psihijatrijski slučaj ih bije sa dva prema jedan: Vučić o izjavi Marinike Tepić da treba da ga pregleda psihijatar

Psihijatrijski slučaj ih bije sa dva prema jedan: Vučić o izjavi Marinike Tepić da treba da ga pregleda psihijatar

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanje "Novosti" o izjavi Marinike Tepić sa liste Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja" da "treba da ga pregleda neuropsihijatar", kaže: Foto: Printskrin - Za ovo što je rekla da treba da me… »

Vesti dana »