Povezane vesti

Završena sednica saveta za nacionalnu bezbednost Vučić: Ovo je bilo pripremano, imamo dokaze

Završena sednica saveta za nacionalnu bezbednost Vučić: Ovo je bilo pripremano, imamo dokaze

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima nakon održane Sednice saveta za nacionalnu bezbednost. Foto: Tanjug - Analizirali smo sve što se događalo večeras. Zahvalio sam se svim pripadnicima policije. TU je bio i šef biroa za… »
Novo vučićevo obraćanje građanima: Očuvaćemo i odbranićemo izbornu volju našeg naroda i demokratiju

Novo vučićevo obraćanje građanima: Očuvaćemo i odbranićemo izbornu volju našeg naroda i demokratiju

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima posle nasilnih demontracija pristalica Dragana Đilasa. Foto: Printskrin - Zahvalio sam se pripadnicima svim pripadnicima policije koji su težak teret podneli večeras. Za ljude je važno da… »
Teško povređeni policajci: Jedva im zaustavljeno krvarenje, Đilasove pristalice ih gađale kockama kojima možete da ubijete…

Teško povređeni policajci: Jedva im zaustavljeno krvarenje, Đilasove pristalice ih gađale kockama kojima možete da ubijete…

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar VUčić otkrio je da je povređen veliki broj policajaca. AP Photo/Darko Vojinovic - Zahvalio sam se pripadnicima svim pripadnicima policije koji su težak teret podneli večeras. ZA ljude je važno da znaju da je ovo bilo… »
"Znali su da se spremaju nemiri" Vučić: Pitaćemo strane predstavnike zašto su se smejali i ćutali

"Znali su da se spremaju nemiri" Vučić: Pitaćemo strane predstavnike zašto su se smejali i ćutali

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima posle nasilnih demontracija pristalica Dragana Đilasa. Foto: Printskrin Vučić kaže da će pitati i predstavnike ODIHR-a i druge strane predstavnike zašto su ćutali i smejali se kada je… »
Vučić: Sutra će se policija obratiti i pokazati sve dokaze

Vučić: Sutra će se policija obratiti i pokazati sve dokaze

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio nakon pokušaja nasilnog upada u skupštinu grada Beograda. Foto: Printskrin Kaže da su kao zečevi bežali čim se pojavila na platou Žandarmerija. - Nadam se da će povređeni policajci biti dobro. Jednog… »

Vesti dana »