Povezane vesti

Ša urla iz petnih žila Reper u nervnom rastrojstvu, tražio pomoć od produkcije!

Ša urla iz petnih žila Reper u nervnom rastrojstvu, tražio pomoć od produkcije!

Alo 28.12.2023
Njemu je zasmetalo što njegova devojka i dalje čuva stvari od bivšeg. Učesnik Elite i reper Nenad Aleksić Ša nedavno je uplovio u vezu sa Mionom Jovanović, iako je još uvek u zakonitom braku sa Vanjom Aleksić. Naime, turbulencije u njihovom… »
"Izvedite me, nije mi dobro": Ša u nervnom rastrojstvu zbog bivšeg Mioninog dečka, tražio pomoć od produkcije

"Izvedite me, nije mi dobro": Ša u nervnom rastrojstvu zbog bivšeg Mioninog dečka, tražio pomoć od produkcije

Blic 28.12.2023
Otkako su uplovili u vezu reper Nenad Aleksić Ša i pevačica Miona Jovanović se skoro svakodnevno svađaju. Njihov turbulentan odnos je već uveliko predmet komentarisanja i osuda, a reper ne može da sakrije ljubomoru koju oseća prema bivšem dečku… »
"Nije dobro, izvedite me napolje" Ša prežiljava još jednu krizu napada ljubomore, ne može da zaboravi Mioninog bivšeg

"Nije dobro, izvedite me napolje" Ša prežiljava još jednu krizu napada ljubomore, ne može da zaboravi Mioninog bivšeg

Kurir 28.12.2023
Otkako su uplovili u vezu reper Nenad Aleksić Ša i pevačica Miona Jovanović se skoro svakodnevno svađaju, a reper ne može da obuzda svoju ljubomornu prirodu. Njihov turbulentan odnos je već uveliko predmet komentarisanja i osuda, a reper ne može… »

Vesti dana »