Povezane vesti

Mladi košarkaš Nikola Topić ostvario san povratkom u Crvenu zvezdu: Ako trener traži da umrem, ja ću umreti na terenu

Mladi košarkaš Nikola Topić ostvario san povratkom u Crvenu zvezdu: Ako trener traži da umrem, ja ću umreti na terenu

Danas 28.12.2023
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Topić, koji je pre nekoliko dana iz Mege vraćen u klub sa Malog Kalemegdana, rekao je u intervjuu za ESPN da je njegov san da igra u crveno-belom dresu. – Moj dugogodišnji san je bio da igram za Crvenu zvezdu. Odrastao… »
Nikola Topić raspametio navijače Zvezde: Umreću za ovaj grb ako to budu tražili od mene

Nikola Topić raspametio navijače Zvezde: Umreću za ovaj grb ako to budu tražili od mene

Euronews 28.12.2023
Mladi košarkaš Crvene zvezde Nikola Topić (18) rekao je u intervjuu za EPSN da mu je san da igra u dresu kluba sa Malog Kalemegdana. Sin slavnog košarkaša Milenka Topića, proglašen je za nedavno za najboljeg igrača juniorskog Evrobasketa, na kome… »
"Ako mi kaže da umrem, umreću!" Nova megazvezda srpske košarke zapanjila Amerikance koji ga jedva čekaju u NBA

"Ako mi kaže da umrem, umreću!" Nova megazvezda srpske košarke zapanjila Amerikance koji ga jedva čekaju u NBA

Večernje novosti 28.12.2023
NIKOLA Jokić je već opčinio NBA ligu, čiji je bio dvostruki najbolji igrač, a ove godine i MVP finala, Bogdan Bogdanović hara tom ligom u aktuelnoj sezoni, ne mareći što nije starter, ali američka košarkaška javnost već se sprema za novu… »

Vesti dana »