Povezane vesti
Marko Podraščanin: Šansa za najveću svetsku smotru; Jovana Stevanović: Nagradu delim sa saigračicama
Sportski žurnal 28.12.2023
Tradicionalni novogodišnji koktel Odbojkaškog saveza Srbije u znaku proglašenja laureata za 2023. godinu, od budućih bisera do asova svetskog renomea. Za najboljeg odbojkaša proglašen je Marko Podraščanin. Rekorder po broju utakmica osvajao je brojne… »
Marko stao uz jovanu: Podraščanin i Stevanovićeva najbolji u izboru Odbojkaškog saveza Srbije
Večernje novosti 27.12.2023
JOVANA Stevanović je najbolja odbojkašica, a Marko Podraščanin igrač u 2023. godini, saopšteno je na tradicionalnom Novogodišnjem koktelu Odbojkaškog saveza Srbije. Na svečanosti je sa ponosom najavljena 2024, u kojoj će se proslaviti 100 godina odbojke… »
Vesti dana »
Danas u Srbiji sunčano i toplije, najviša dnevna temperatura do 20 stepeni
Nova pre 53 minutajoš 2 povezane
Crveno-beli nisu iskoristili prvu „meč loptu“: Železničar odložio Zvezdino slavlje
Danas pre 39 minutajoš 1 povezana
"Samo Tramp odlučuje"! Bela kuća: Iran mora da se izjasni o produžetku prekida vatre, vremenski okvir diktiraće predsednik
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane
Još jedan odlazak visokog oficira američke vojske: Komandant mornarice podneo ostavku
Kurir pre 29 minutajoš 1 povezana



