Povezane vesti

Ovako izgleda kad Zorica i Kemiš slave unuci punoletstvo! Ispunili joj želju - Ne znam da li ću pevati ali znam da ću...

Ovako izgleda kad Zorica i Kemiš slave unuci punoletstvo! Ispunili joj želju - Ne znam da li ću pevati ali znam da ću...

Mondo 29.12.2023
Uz pola estrade i puno emocija, Zorica Brunclik i Kemiš proslavili punoletstvo unuke Sare! Uz pola estrade i puno emocija, Zorica Brunclik i Kemiš proslavili punoletstvo unuke Sare! Pevačica Zorica Brunclik i Miroljub Aranđelović Kemiš, istaknuti… »
Nek se zna kad Zorica i Kemiš unuci slave punoletstvo: Sari do zore pevala sama estradna elita, a njeno naručje nije…

Nek se zna kad Zorica i Kemiš unuci slave punoletstvo: Sari do zore pevala sama estradna elita, a njeno naručje nije…

Kurir 29.12.2023
Pevačica Zorica Brunclik i Miroljub Aranđelović Kemiš, istaknuti umetnik, kompozitor, virtuoz na harmonici, organizovali su punoletstvo unuki Sari. Ne znam da li ću pevati, ali ću sigurno plakati, rekla je folk zvezda Poslednja godina donela je… »
Zorica i Kemiš organizovali proslavu punoletstva unuki Sari: Ne znam da li ću pevati, ali ću sigurno plakati (foto)

Zorica i Kemiš organizovali proslavu punoletstva unuki Sari: Ne znam da li ću pevati, ali ću sigurno plakati (foto)

Večernje novosti 29.12.2023
GODINA koja je na izmaku donela je mnogo radosti Zorici Brunclik i njenom suprugu Kemišu, pa su je tako na najbolji način polako i priveli kraju. Foto: Goran Jovanović Poslednjih dana 2023. legendarna pevačica i istaknuti umetnik organizovali su gala… »

Vesti dana »