Povezane vesti
Vejvoda: Izbornu krizu najbolje rešiti mirno, ako nije moguće onda uz međunarodno posredovanje
Beta 30.12.2023
Smatrali smo da smo prošli dečje korake osvajanja slobode i slobodnih i poštenih izbora nakon 2000. godine, međutim, sada se vraćamo ceo krug unazad, kaže Ivan Vejvoda, stalni član bečkog Instituta društvenih nauka, nekadašnji potpredsednik Nemačkog… »
Vejvoda: Izbornu krizu najbolje rešiti mirno, ako nije moguće onda uz međunarodno posredovanje
Novi magazin 30.12.2023
Politikolog Ivan Vejvoda izjavio je da bi tenzije nastale nakon izbora 17. decembra trebalo rešiti unutar društva, ali da se, ukoliko to nije moguće, treba okrenuti međunarodnom posredništvu. On je u intervjuu za Demostat rekao da se činilo kako je… »
Vejvoda: Okrenuti se međunarodnom posredništvu u rešavanju izbornog problema
N1 Info 30.12.2023
"Smatrali smo da smo prošli dečje korake osvajanja slobode i slobodnih i poštenih izbora nakon 2000. godine, međutim, sada se vraćamo ceo krug unazad", kaže Ivan Vejvoda, stalni član bečkog Instituta društvenih nauka, nekadašnji potpredsednik Nemačkog… »
Vesti dana »
Iran je u plamenu, Srbi koji žive tamo su evakuisani!! U Pulsu Srbije vikend gosti su razgovarali o izboru novog vrhovnog vođe Irana nakon smrti Hamnei-a
Kurir pre 12 minutajoš 88 povezanih
(Mapa) Totalni kolaps na Bliskom istoku: Hiljade letova otkazano zbog napada na Iran i zatvaranja vazdušnog prostora
Mondo pre 56 minutajoš 27 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak 2. mart 2026: Sutra pretežno oblačno i suvo
Serbian News Media pre 22 minutajoš 27 povezanih





