Povezane vesti

Vlahovićeva asistencija petom za pobedu Juventusa (video)

Politika 31.12.2023
Fudbaleri Juventusa savladali su Romu 1:0 u derbiju 18. kola italijanske serije A. Jedini gol postigao je Adrijen Rabio u 47. minutu posle fantastične asistencije Dušana Vlahovića petom. Vlahović i Filip Kostić bili su starteri u ekipi Juventusa… »
Srbi rastužili Murinja! Juventus pobedio Romu, a najbolji potez utakmice izveo je Dušan Vlahović (video)

Večernje novosti 30.12.2023
Juventus je u derbiju 18. kola Serije A pobedio Romu, a konačan rezultat (1:0) ne otkriva baš u koliko je podređenom položaju bila "vučica" Žozea Murinja na ovom gostovanju "staroj dami" iz Torina. FOTO: Tanjug/AP Roma je tek u 72. minutu uputila… »