Povezane vesti

"Marija me razmrdala i probudila u meni očinski instinkt!" Voditelj ima jednu veliku želju za naredni period

"Marija me razmrdala i probudila u meni očinski instinkt!" Voditelj ima jednu veliku želju za naredni period

Mondo 31.12.2023
Milan Milošević, voditelj rijalitija "Elita" otvorio je dušu o svim aktuelnim temama koje se tiču njegovog života i izneo svoje ciljeve koje želi da ostvari u 2024. godini. Milan Milošević, voditelj rijalitija "Elita" otvorio je dušu o svim… »
Milan Milošević ima plan za novu godinu Za tu odluku voditelja zaslužna je Marija Šerifović

Milan Milošević ima plan za novu godinu Za tu odluku voditelja zaslužna je Marija Šerifović

Alo 31.12.2023
Voditelj ima lepe planove za budućnost. Voditelj Milan Milošević otkrio je da li ima neku neostvarenu želju koju bi voleo da ispuni u 2024. godini: - Svakako je to rad na sebi, međutim najviše bih voleo da mi se jedna želja ostvari u naredne tri… »
Milan Milošević postaje otac? "Marija Šerifović me je osmelila na taj korak, nekako me je razdrmala...

Milan Milošević postaje otac? "Marija Šerifović me je osmelila na taj korak, nekako me je razdrmala...

Kurir 31.12.2023
Milan Milošević, voditelj rijalitija "Elita" otvorio je dušu o svim aktuelnim temama koje se tiču njegovog života i izneo svoje ciljeve koje želi da ostvari u 2024. godini. Voditelj je na početku otkrio da li ima neku neostvarenu želju koju bi… »

Vesti dana »