Povezane vesti
Severina ponovo provocira: Malo joj skandal u Kotoru - Sada se opet dotakla Srbije, i to uz Božić
Večernje novosti 03.01.2024
PEVAČICA Severina Vučković za doček Nove godine je nastupala u Kotoru, a tik pred ponoć napravila je skandal. Foto: Instagram Tom prilikom je pevala pesmu "Ivanova korita", a potom okupljenima poručila: "Ne dajte Crnu Goru!", što je pokrenulo lavinu… »
"Deco, čuvajte Srbiju": Severina nakon "ne dajte Crnu Goru" i lapsusa nastavlja da provocira: "Mir Božji, Hristos se rodi"
Blic 03.01.2024
Pevačica Severina Vučković za doček Nove godine je nastupala u kotorskom Starom gradu. Tom prilikom je pevala pesmu "Ivanova korita", a potom okupljenima poručila: "Ne dajte Crnu Goru". Tim povodom se prva oglasila ćerka pokojne Merime Njegomir, Ljubica… »
Vesti dana »
Srbiju zahvatio jak toplotni talas: RHMZ izdao narandžasti meteoalarm
Naslovi.ai pre 9 satijoš 26 povezanih
Migrantska kriza u Seuti odnela najmanje 10 života: Italija razmatra suspenziju Šengenskog sporazuma sa Španijom
Euronews pre 16 minutajoš 28 povezanih
Mali podelio snimak: Kula Beograd sija u bojama Srbije i UAE; "Neraskidiva veza, iskreno prijateljstvo" VIDEO
B92 pre 1 satjoš 25 povezanih
UEFA bojkotuje takmičenja u znak protesta protiv prodaje udela u Mundijalu
Bloomberg Adria pre 2 satajoš 36 povezanih



