Povezane vesti

Gradska izborna komisija: Listi 'Srbija protiv nasilja' u Beogradu 43 mandata

Gradska izborna komisija: Listi 'Srbija protiv nasilja' u Beogradu 43 mandata

Slobodna Evropa 03.01.2024
Gradska izborna komisija (GIK) usvojila je ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine Grada Beograda prema kojoj je lista "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" dobila 49 mandata. GIK je 3. januara saopštio da je izborna lista… »
GIK usvojila izveštaj o rezultatima izbora za odbornike u Beogradu

GIK usvojila izveštaj o rezultatima izbora za odbornike u Beogradu

Insajder 03.01.2024
Gradska izborna komisija (GIK) usvojila je u sredu, 3. januara, Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda, a u saopštenju GIK naveden je i raspored odborničkih mandata koje su osvojile izborne liste. Izborna lista broj… »
GIK usvojila izveštaj: "Beograd ne sme da stane" 49 mandata, "Srbija protiv nasilja" - 43, "Nada" - 7, "Mi glas naroda" - 6

GIK usvojila izveštaj: "Beograd ne sme da stane" 49 mandata, "Srbija protiv nasilja" - 43, "Nada" - 7, "Mi glas naroda" - 6

Kurir 03.01.2024
Gradska izborna komisija (GIK) danas je usvojila Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda. Prema njmu je lista broj 1 ALEKSANDAR VUČIĆ - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 SRBIJA PROTIV… »
GIK: Beograd ne sme da stane 49 mandata, SPN 43, NADA 7, Mi glas naroda 6

GIK: Beograd ne sme da stane 49 mandata, SPN 43, NADA 7, Mi glas naroda 6

RTV 03.01.2024
BEOGRAD - Gradska izborna komisija danas je usvojila Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda, prema kojem je lista broj 1 ALEKSANDAR VUČIĆ - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 SRBIJA… »
GIK usvojila izveštaj o rezultatima izbora za odbornike u Beogradu: SNS 49 mandata, SPN 43, NADA 7, Mi glas iz naroda 6

GIK usvojila izveštaj o rezultatima izbora za odbornike u Beogradu: SNS 49 mandata, SPN 43, NADA 7, Mi glas iz naroda 6

Euronews 03.01.2024
Gradska izborna komisija danas je usvojila Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda, prema kojem je lista broj 1 ALEKSANDAR VUČIĆ - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 SRBIJA PROTIV NASILJA… »
GIK usvojio izveštaj: Beograd ne sme da stane 49 mandata, SPN 43, NADA 7, Mi glas naroda 6

GIK usvojio izveštaj: Beograd ne sme da stane 49 mandata, SPN 43, NADA 7, Mi glas naroda 6

RTS 03.01.2024
Gradska izborna komisija usvojila je ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda, prema kojem je lista broj 1 Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 Srbija protiv nasilja -… »
GIK usvojila izveštaj o rezultatima beogradskih izbora: Ko je osvojio koliko mandata

GIK usvojila izveštaj o rezultatima beogradskih izbora: Ko je osvojio koliko mandata

Sputnik 03.01.2024
Gradska izborna komisija danas je usvojila Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda. Prema tom izveštaju je lista broj 1 Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 Srbija… »

Vesti dana »