Povezane vesti

GIK usvojila izveštaj o rezultatima izbora u Beogradu

GIK usvojila izveštaj o rezultatima izbora u Beogradu

Radio 021 03.01.2024
Gradska izborna komisija danas je usvojila Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda. Prema tom izveštaju, lista "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" dobila je 49 mandata, a izborna lista "Srbija protiv… »
GIK usvojio izveštaj Beograd ne sme da stane 49 mandata, SPN 43, Nada 7, Mi glas naroda 6

GIK usvojio izveštaj Beograd ne sme da stane 49 mandata, SPN 43, Nada 7, Mi glas naroda 6

Alo 03.01.2024
Gradska izborna komisija usvojila je ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda, prema kojem je lista broj 1 Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 Srbija protiv nasilja -… »
Oglasili se iz GIK-a! Usvojen izveštaj o rezultatima izbora: Najviše odbornika ima ova lista!

Oglasili se iz GIK-a! Usvojen izveštaj o rezultatima izbora: Najviše odbornika ima ova lista!

Mondo 03.01.2024
Gradska izborna komisija održala je danas 29. sednicu, na kojoj je usvojen Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda. Gradska izborna komisija održala je danas 29. sednicu, na kojoj je usvojen Ukupni izveštaj o… »
GIK usvojila izveštaj: "Beograd ne sme da stane" 49 mandata, SPN 43, "Nada" - sedam, "Mi glas naroda" - šest

GIK usvojila izveštaj: "Beograd ne sme da stane" 49 mandata, SPN 43, "Nada" - sedam, "Mi glas naroda" - šest

Večernje novosti 03.01.2024
GRADSKA izborna komisija danas je usvojila Ukupni izveštaj o rezultatima izbora za odbornike Skupštine grada Beograda, Foto Novosti Prema njmu je lista broj 1 ALEKSANDAR VUČIĆ - Beograd ne sme da stane dobila 49 mandata, izborna lista broj 3 SRBIJA… »

Vesti dana »