Povezane vesti

Zbog dugova sam se razbolela: Zorana Pavić progovorila o finansijskim problemima s kojima se borila godinama

Zbog dugova sam se razbolela: Zorana Pavić progovorila o finansijskim problemima s kojima se borila godinama

Večernje novosti 04.01.2024
ZORANU PAVIĆ jedan potez uvukao je ozbiljne dugove koji su je doveli do problema sa zdravljem. Foto: Zoran Jovanović Mačak Zorana je u nekoliko navrata govorila o problemima sa zdravljem i nije krila da su posledica kredita u "švajcarcima" koji je… »
"Razbolela sam se zbog kredita u švajcarcima" Zorana Pavić bila u dugovima do guše, pozajmila novac i od prijatelja: Još…

"Razbolela sam se zbog kredita u švajcarcima" Zorana Pavić bila u dugovima do guše, pozajmila novac i od prijatelja: Još…

Kurir 04.01.2024
Pevačica Zorana Pavić jedan od najtežih perioda u životu imala je 2008. godine, kada se zadužila zbog stana i koncerta u Sava Centru. Zorana je bila učesnica rijalitija "Farma", a nedavno je otkrila razlog zbog kog je ušla u pomenuti rijaliti. -… »
Naša pevačica se zbog dugova razbolela: Pozajmljivala novac, uzela kredit, a još uvek nije sve vratila: "Bila sam pod…

Naša pevačica se zbog dugova razbolela: Pozajmljivala novac, uzela kredit, a još uvek nije sve vratila: "Bila sam pod…

Blic 04.01.2024
Pevačica Zorana Pavić jedan od najtežih perioda u životu imala je 2008. godine, kada se zadužila zbog stana i koncerta u Sava Centru. Zorana je bila učesnica rijalitija " Farma", a nedavno je otkrila razlog zbog kog je ušla u pomenuti rijaliti. -… »

Vesti dana »